Karolis Jachimavičius, krepšinio blogeris:Vasiliauskas su Juškevičium bandė visiems įrodyti, kad jie yra blogi įžaidėjai ir, kad jiems čia ne vieta. Ir tai jiems sekėsi.

Juškevičius driblingavo lyg pas jį ne rankos, o paralyžiuoti ruonio pelekai, Vasiliauskas į spaudimą atsakė visiška apatija. Bet stengtis tai reikia geriau sužaisti, o ne blogiau...“

Erildas Budraitis, krepšinio analitikas: „Po pirmų dviejų rungtynių niekas kaip ir nepasikeitė – viskas aiškiai matosi. Renaldas Seibutis šiandien pagerino karjeros rezultatyvumo rinktinėje rekordą ir tapo tik ketvirtu lietuviu pasaulio čempionate, peržengusiu 20 pelnytų taškų ribą (iki šiol tai padarė tik L. Kleiza, A. Karnišovas ir A. Macijauskas). Iliustracija dabartinei situacijai: su visa pagarba Seibučiui, kuris ir vėl vienintelis sužaidė daugiau nei 30 min., jei antros Turkijos lygos čempionų klube rungtyniausiantis ir ne savo pozicijoje turintis žaisti atakuojantis gynėjas yra Lietuvos rinktinės kaklas ir galva, svarbiausias atakų organizatorius ir dažniausias užbaigėjas – didžiulės problemos neišvengiamos.“

Romanas Buršteinas, sporto žurnalistas: „Klausimas paprastas, o gal ir retorinis: kam reikalingas skautingas, jei žaisti pradedame vis tiek tik trečiame kėliny?“

Matas Niparavičius, buvęs krepšininkas: „Šį kartą neužteko gerai sužaisti tik trečio kėlinio. Pirmi du nuskandino taip giliai, kad išsikapstyti pritrūko jėgų. Mačo Dievas: Jonas Kazlauskas. Nepasidavęs net ir visiškoje duobėje. Vis ieškojo tų, kurie galėtų žaisti. Kad ir sunkiai, bet komandą atpumpavo, bet jau pritrūko laiko. Inkaras nutempęs gilyn: labai prasta rotacija gynyboj, nesugebėjimas greitai pereiti iš puolimo į gynybą. Na ir aišku, prarasti kamuoliai. Praradus kamuolį prie vidurio linijos, apsiginti tampa neįmanoma. Darom išvadas: padaužom galvą į sieną prieš išeinant į aikštę, kad varikliukas veiktų jau nuo pirmos minutės, o ne nuo 21-os. Dirbam ties rotacija gynyboje, bei akcentuoti geresnę gynybą 1x1.“

Martynas Pocius, sporto žurnalistas: „Visiškai nekuklia nuomone, Vasiliauskas dar iki šiandienos atsiskleidė visiškai – ačiū jam, ir sėkmės ant suolelio. Seibutis – tik pirmas numeris, kuriam privalomai duoti žaisti po 35 minutes, todėl gynyboje turėtų būti saugomas kaip senais laikais Šaras, duodant prižiūrėti tuos varžovų grybus, kurie į krepšį žiūri tik supermarkete. Pamatę, kas vyksta vos tik spustelėjus, dabar mūsiškius spaus visi, o jei nespaus, tai jie bus avinai.“

Tomas Langvinis, sporto žurnalistas, buvęs LKL teisėjas: „Teisėjavimas yra katastrofa... Visiška... Negaliu patikėti.“

Robertas Petrauskas, krepšinio komentatorius: „Jei žaisime ne nuo trečio kėlinio, pirma vieta dar pasiekiama – reik nukalti slovėnus +9.“

Mantas Katleris, humoristas: „Jei gims dukra, pavadinsiu Trečiu kėliniu.“