Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 19 sek. Andersonas Varejao dviem baudų metimais galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau abu jo metimai skriejo pro šalį, visgi netrukus jis pats ištaisė savo klaidą ir, pelnęs du taškus aidint sirenai, išlygino rezultatą (74:74).

Pratęsime Brazilijos komanda šoktelėjo į priekį (80:74) ir išsaugojo saugų atstumą bei iškovojo pergalę.

Slovėnija: Klemenas Prepeličius 19 (6/8 tritaškiai), Goranas Dragičius 18 (7 rez. perd.), Miha Zupanas 10, Zoranas Dragičius 9 taškai.

Brazilija: Tiago Splitteris 18 (7/11 dvitaškiai, 4/11 baudos), Andersonas Varejao 16 (8 atk. kam.), Marcelinho Machado 13, Marcusas Vieira de Souza 9, Nene 8 taškai.

Sunkią pergalę pasaulio čempionato pasiruošimo cikle iškovojo ir Graikijos krepšininkai. Jie 76:72 (19:22, 20:17, 18:18, 19:15) įveikė Turkijos nacionalinę komandą.

Graikija: Ioannis Bourousis 16, Georgios Printezis 13, Nickas Calathesas ir Ianas Vougioukas po 11 taškų.

Turkija: Emiras Preldžičius 18, Omeras Ašikas 12, Enderas Arslanas 9, Cenkas Akyolas 8 taškai.