Argentina ir JAV šeštadienį susigrums dėl turnyro bronzos medalių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Pau Gasolis ir Jorge Garbajosa, pelnę po 19 taškų.

Argentiniečiams 21 tašką surinko 6 iš 21 metimo pataikęs Emanuelis Ginobili, 15 - Andresas Nocioni.

Rungtynes sėkmingiau pradėję argentiniečiai jau pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 2:13, o vėliau ir 7:18. Tačiau ispanai nepalūžo ir iki ketvirčio pabaigos sumažino persvarą iki 15:21, o antrojo kėlinio viduryje persvėrė rezultatą 31:30. Nuo šios akimirkos abi komandos žaidė tolygiai ir nė viena neįgijo didesnio negu 6 taškai pranašumo, tačiau nuo trečiojo kėlinio argentiniečiai jau buvo besivejančių vaidmenyje.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 7 minutes P.Gasolis metimu iš po krepšio pasiekė didžiausią Ispanijos rinktinės pranašumą varžybose - 65:56. Olimpinės čempionės Argentinos krepšininkai nenuleido rankų ir likus žaisti 22 sek. Luisas Scola dviem taikliais baudų metimais išlygino rezultatą 74:74. Argentiniečiai iškart prasižengė, o Ispanijos ekipos įžaidėjas Jose Manuelis Calderonas pataikė vieną baudų metimą iš dviejų.

Ispano taškas buvo lemiamas, nes paskutinę Argentinos ataką palaidojo netaiklus tolimas be priežiūros palikto A.Nocioni metimas.

Ispanija - Argentina 75:74

Ispanija: Jorge Garbajosa (3/7 trit., 1/5 dvit., 8/9 baudų) ir Pau Gasolis (7/10 dvit., 5/8 baudų; 11 atkovotų kamuolių, 3 blokai) po 19, Sergio Rodriguezas 14, Jose Manuelis Calderonas 7.

Argentina: Emanuelis Ginobili 21 (4/9 trit., 2/12 dvit., 5/6 baudų), Andresas Nocioni 15 (2/7 trit., 2/5 dvit., 5/6 baudų), Juanas Ignacio Sanchezas 13, Luisas Scola 8 (8 atk. kam.).