Antroji olandų pergalė kelią į kitą etapą atvėrė ir Argentinos komandai, kuri pirmose penktadienio varžybose net 6:0 sutriuškino Serbiją ir Juodkalniją. Trečiadienį afrikiečiams ir serbams turnyras baigsis tarpusavio susitikimu, o argentiniečiai ir olandai išsiaškins C grupės nugalėtoją.

Paskutinėse varžybose Dramblio Kaulo Kranto rinktinė turės verstis be jos lyderio Didier Drogba, kuri užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir turės praleisti paskutinį susitikimą.

Olandijos futbolininkai pirmavo 2:0 po to, kai 23-ą minutę Robinas van Persie uždirbo baudos smūgį ir pats jį realizavo, o 27-ą minutę pasižymėjo Ruudas van Nistelrooy. Tačiau Dramblio Kaulo Kranto žaidėjams dar pirmame kėlinyje pavyko sušvelninti rezultatą. 38-ą minutę afrikiečių puolėjas Bakary Kone atitrūko nuo trijų gynėjų ir stipriu smūgiu iš dešiniojo krašto pelnė įvartį.

Kėlinio pradžioje olandų baudos aikštėje buvo pargriautas afrikietis, o 38-ą minutę prie kitų vartų - Arjenas Robbenas, tačiau varžybų arbitras iš Kolumbijos Oscaras Julianas Cruzas 11 metrų baudinių neskyrė. A.Robbenas netgi buvo nubaustas geltona kortele, esą olandas vaidinęs pražangą.

Didžiąją dalį antrojo kėlinio iniciatyva priklausė afrikiečiams, tačiau olandai išsaugojo rezultatą ir pateko į kitą etapą.

Geriausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas Arjenas Robbenas.

Olandija - Dramblio Kaulo Krantas 2:1 (2:1)

Olandija: Robinas van Persie (23 min.), Ruudas van Nistelrooy (27 min.).

Dramblio Kaulo Krantas: Bakary Kone (38 min.).

Smūgiai į vartų pusę: Olandija 9 - Dramblio Kaulo Krantas 16

Smūgiai į vartų plotą: Olandija 8 - Dramblio Kaulo Krantas 9

Pražangos: Olandija 24 - Dramblio Kaulo Krantas 15

Kampiniai smūgiai: Olandija 3 - Dramblio Kaulo Krantas 8

Nuošalės: Olandija 6 - Dramblio Kaulo Krantas 4