Afrikiečiai šiame mače du kartus pirmavo po „Liverpool“ klubo žvaigždės Sadio Mane (11 min.) ir 19-mečio gynėjo Moussos Wague (71 min.) įvarčių, bet azijiečiai abusyk sugebėjo atsitiesti: pasižymėjo Takashi Inui (34 min.) ir tik po keitimo aikštėje pasirodęs Keisuke Honda (78 min.).

Abi komandos po šių lygiųjų su 4 taškais lieka grupės viršuje. Lemiamame H grupės ture Japonija grumsis su Lenkija, o Senegalas – su Kolumbija.

Tiek japonams, tiek senegaliečiams paskutiniame ture užtektų lygiųjų ir jie žengtų į aštuntfinalį.

Rungtynės:

Japonija 2 – 2 Senegalas
11' [0 – 1] Sadio Mane
34' [1 – 1] Takashi Inui
71' [1 – 2] Moussa Wague
78' [2 – 2] Ahmedas Musa

Pražangos: 8 – 14.

Japonai pirmame ture 2:1 įveikė dešimtyje likusią Kolumbijos komandą, o senegaliečiai 2:1 nugalėjo neleistinai klydusią Lenkiją.

Pasaulio čempionatas: Japonija – Senegalas
84 min. – kiek netikslus saugo Cheikho N'Doye bandymas galva.
78 min. Japonijos rinktinė visgi pasiekė savo: įvartį į pustuščius vartus pelnė vos prieš šešias minutes aikštėje pasirodęs Keisuke Honda – 2:2. https://twitter.com/WorIdCupUpdates/status/1010925036620910593
75 min. – japonų kampinis, po kurio kilo sumaištis ir azijiečiai net reikalavo 11 metrų baudinio, bet teisėjas jo pagrįstai neskyrė.
Atlaikę varžovų šturmą senegaliečiai patys užklupo juos nepasiruošusius: 71 min. po puikios kombinacijos ir net kelių tikslių perdavimų kamuolį į tinklą pasiuntė 19-metis gynėjas Moussa Wague – 1:2. https://twitter.com/TheAthleticSCCR/status/1010923164573032448
64 min. – dar vienas įspūdingas japonų išpuolis: T. Inui sudrebino skersinį.
60 min. – itin aštri japonų ataka, kuri privalėjo baigtis įvarčiu, tačiau Yuya Osako praktiškai likus dviem metrams iki vartų nesugebėjo pataikyti į kamuolį.
59 min. tas pats M. Niangas, atžagaria ranka nokautavo antrą varžovą iš eilės, ir perpildė italų teisėjo Ginalucos Rocchi kantrybę – gavo geltoną kortelę.
55 min. – dar vienas M. Niango bandymas, kurį sugėrė E. Kawashima.
Netrukus nerezultatyviais šūviais apsikeitė M. Niangas ir Yuya Osako.
Antrasis kėlinys prasidėjo greitu Afrikos atstovų kampiniu.
43 min. – klastingas senegaliečių kampinis, kurį japonai šiaip ne taip atmušė.
39 min. grąžinti persvarą Senegalui galėjo Mbaye Niangas, tačiau jis, iššokęs vienas prieš vartininką, nesugebėjo jo pergudrauti.
Jos palaikymas padėjo: 34 min. Takashi Inui technišku smūgiu į tolimąjį vartų kampą rezultatą išlygino – 1:1. https://twitter.com/jonwtolbert/status/1010910032442150912
Savo šalies atstovus šiame mače palaikė ir Japonijos princesė Takamodo, specialiai tam tikslui atvykusi į Rusiją.
27 min. kampiniu ir kur kas pavojingesniu vėl atsakė senegaliečiai.
Praleidę įvartį Japonijos futbolininkai atkuto ir 21 min. kėlė savo pirmą kampinį.
Senegaliečių spaudimas atsipirko labai greitai: jau 11 min. japonų vartininkas Eiji Kawashima nesėkmingai atmušė Youssoufo Sabaly smūgį ir kamuolys nuo Sadio Mane kojos atsidūrė jo ginamuose vartuose – 0:1. https://twitter.com/BettingGuruTeam/status/1010905770832072707
Susitikimą aktyviau pradėjo afrikiečiai, kurie 5 min. uždirbo pirmą kampinį.

Rungtynių teisėjas – Gianluca Rocchi iš Italijos.

Antroje sekmadienio H grupės akistatoje 21 val. susirems lenkai ir kolumbiečiai.