„Ši komanda nėra tik Messi. Galvoti tik apie jį būtų klaida, nes jie turi tokių žaidėjų kaip Gonzalo Higuainas, Angelis Di Maria ar Sergio Aguero“, – spaudos konferencijoje pasakojo 54 metų strategas.

„Manau, kad tai bus puikus finalas. Mes žinome, kokie stiprūs esame ir aš tikiu, kad laimėsime.

Taip pat žinome, kad galime būti įrašyti į istoriją, nes nei vienai Europos rinktinei dar niekada nepavyko laimėti pasaulio čempionato Lotynų Amerikoje. Tai būtų papildomas pasiekimas mums“, – užbaigė J. Lowas.

Paskutinį kartą Vokietijos rinktinė planetos pirmenybėse triumfavo 1990 metais, kuomet finale įveikė būtent Argentiną.

L. Messi apie finalą: tai bus mūsų gyvenimo rungtynės

L. Messi yra arti svajonės, tačiau, kad ji išsipildytų reikia įveikti galingąją Vokietiją. Argentinos rinktinės kapitonas teigia, kad šios rungtynės bus svarbiausias gyvenime.

„Barcelona“ žvaigždei galiausiai pavyko sublizgėti ir rinktinėje, kurią atvedė iki pat finalo. L. Messi ragina komandos draugus kovoti iš visų jėgų, nes iki šlovės liko vos vienas žingsnis.

„Rytoj mes žaisime svarbiausias gyvenimo rungtynes dėl rinktinės“, – šeštadienį socialinėje paskyroje rašė argentinietis. – Mano svajonės ir viltys yra išsipildžiusios dėl sunkaus darbo ir pasiaukojimo komandai“.

„Mes žinojome, kad galime pasiekti finalą. Mūsų šalies žmonės atvyko čia, tačiau svajonė dar nepasibaigė. Mes norime laimėti ir esame pasiruošę tam!“, – užbaigė L. Messi.

27-erių metų futbolininkas šiose pirmenybėse pelnė keturis įvarčius ir yra vienas iš pretendentų tapti geriausiu turnyro žaidėju.