Kiek pavaikęs apsaugos darbuotojus pusamžis aistruolis buvo nutvertas ir išvestas, bet geros nuotaikos neprarado ir išeidamas iš aikštės mojavo tribūnoms.

Didžiąją pirmo H grupės mačo dalį Alžyro sirgaliai „Mineirao“ stadiono tribūnose taip pat neliūdėjo, kadangi jų numylėtiniai pirmavo po 25-ą minutę Sofiane'o Feghouli realizuoto 11 metrų baudinio.

Bet antrame kėlinyje favoritais laikyti belgai įrodė savo pranašumą: 70-ą minutę Marouane'as Fellaini galva išlygino skirtumą, o 80-ą Driesas Mertensas po greitos kontratakos įmušė ir pergalingą įvartį – 2:1.

Kitose H grupės pirmo turo rungtynėse susitiks Rusijos ir Pietų Korėjos komandos.