D. Maradona mano, kad Argentina be čempionų titulo užsibuvo per ilgai, todėl šią vasarą nori trofėjų matyti savo tautiečių rankose.

„Buvo tikrai labai daug futbolininkų, kurie vadinosi antraisiais D. Maradona. Leo yra vienintelis, kuriame įžvelgiu tiek daug savo ir jo žaidimo panašumų“, – sakė legenda.

„Nagi Leo, padaryk tai už mus! Paskutinį kartą tai įvyko prieš 28 metus. Mes visi laukiame, kada vėl būsime karūnuoti pasaulio čempionais. Ir aš žinau, kad tu gali tai padaryti. Mušk įvartį, mano berniuk, ir mėgaukis šalies liaupsėmis visą savo gyvenimą!“.

„L. Messi taip yra panašus į mane... 1982 m. aš pasaulio čempionate buvau naujokas, o Leo toks buvo prieš ketverius metus Pietų Afrikoje. Meksikoje aš buvau kapitonas, o jis juo bus Brazilijoje. 1986 m. man buvo 25-eri, o dabar Leo švęs 27-ąjį“.

„Pastarasis sezonas Leo su „Barca“ nebuvo geras. Jie nepateko į UEFA Čempionų lygos pusfinalį. Tačiau tai jam ir jo komandos draugams gali padėti, nes gavo pakankamai poilsio. Brazilija – saugokis! L. Messi atvyksta! Šis berniukas yra genijus ir tai kartoju jau daugelį metų“, – kalbėjo D. Maradona.

Argentinos rinktinė pirmąsias pasaulio futbolo čempionato rungtynes žais pirmadienio naktį. Jai iššūkį mes Bosnija ir Hercegovina.