Rungtynės

Susitikimo pradžioje aktyviai rungtyniavo Ganos rinktinės saugas Kevinas Prince'as-Boatengas iš anglų „Portsmouth“ klubo. Abiejų komandų futbolininkai ankstyvojoje mačo stadijoje nenorėjo rizikuoti. Afrikiečių gynėjas Andre Ayew 9-ą minutę bandė veržtis kairiuoju kraštu, bet jo perdavimas į baudos aikštelę buvo prastas ir serbai lengvai apsigynė.

20-ą minutę pavojingai galva smūgiavo Johnas Mensah. Vyko atviras, gana patrauklus futbolas, kuriam trūko kūrybiškumo. 22-ą minutę po K. Prince'o-Boatengo perdavimo Asamoah Gyanui vos kelių centimetrų pritrūko, kad jis būtų pasiekęs kamuolį ir nukreipęs jį į serbų vartus.

38-ą minutę po Dejano Stankovičiaus smūgio kamuolys lėkė tiesiai į Ganos komandos vartininką Richardą Kingsoną. Rezultatas - 0:0 visiškai atspindėjo rungtynių eigą per pirmąsias 45 minutes.

Antrame kėlinyje pavojingiau puolė Ganos rinktinė. 53-ą minutę puikios progos neišnaudojo A. Ayew, kurį šalia vartų pražiopsojo Nemanja Vidičius. 60-ą minutę Johnas Pantsilas tolimu perdavimu surdo laisvą A. Gyaną, kuris tai pat nepataikė į serbų vartus.

74-ą minutę antrą kartą įspėjamas Aleksandras Lukovičius, kuris priverstas palikti aikštę. Serbijai beveik 15 minučių teko žaisti dešimtyje.

Tačiau serbai 79-ą minutę surengė puikią kontrataką, bet Danko Lazovičiaus pradėtas ir Marko Panteličiaus pratęstas derinys baigėsi Milošo Krasičiaus smūgiu tiesiai į Ganos rinktinės vartininką R. Kingsoną.

83-ą minutę Zdravko Kuzmanovičius savo baudos aikštelėje netikėtai ir neapgalvotai lietė kamuolį ranka ir teisėjas iš Argentinos Hectoras Baldassi skyrė 11 metrų baudinį. Jį lengvai realizavo A. Gyanas - 1:0. Netrukus po A. Gyano smūgio serbų vartus nuo antro įvarčio išgelbėjo tik virpstas.

Po šio sukrėtimų serbai nespėjo atsitiesti ir pralaimėjo 0:1.

Serbija: (4–4–2): Vladimir Stojkovič; Branislav Ivanovič, Nemanja Vidič, Aleksandr Lukovič, Aleksandr Kolarov; Miloš Krasič, Nenad Milijaš (62' Zdravko Kuzmanovič), Dejan Stankovič, Milan Jovanovič (76' Neven Subotič); Marko Pantelič, Nikola Žigič (69' Danko Lazovič).

Gana: (4–5–1) Richard Kingson; John Pantsil, John Mensah, Hans Sarpei, Isaac Vorsah, Anthony Annan, Kevin-Prince Boateng (90' Lee Addy), Kwadwo Asamoah (73' Stephen Appiah), Andre Ayew, Prince Tagoe, Asamoah Gyan (90+3' Quincy Owusu-Abeyie).

Rezultatas:

Serbija 0 - 1 Gana

84' Asamoah Gyan (11 m) [0 - 1]

Įspėjimai:

19' Nikola Žigič (Serbija)

26' Isaac Vorsah (Gana)

54' Aleksandar Lukovič (Serbija)

83' Zdravko Kuzmanovičius (Serbija)

89' Prince Tagoe (Gana)

Raudona kortelė:

74' Aleksandar Lukovič (Serbija)

Teisėjas: Hector Baldassi (Argentina)