„Iš tiesų sunku prognozuoti, nes čempionate yra labai daug puikių komandų“ – kalbėjo olandas.

„Jeigu tokie žaidėjai kaip Wesley Sneijderis, Rafaelis van der Vaartas, Aerjenas Robbenas, aš pats, Marcas van Bommelis susitelksime vienam tikslui ir nuosekliai dirbsime kartu, kaip viena komanda – mes būsime pajėgūs įveikti bet ką“, – tvirtino jaunasis talentas.

„Kuomet kontroliuojame kamuolį, žinome ką su juo veikti, tačiau mums reikia labiau paspausti varžovus, kai kamuolys yra pas juos ir tai daryti efektyviai.

Man labai įdomu sužinoti, kas bus toliau, nes po grupių etapo turėsime labai sunkius varžovus. Yra 50-ies procentų galimybė, jog po grupių etapo mes susitiksime su italais, o tada ketvirtfinalyje greičiausiai lauktų ispanai“, – būsimus varžovus apžvelgė R. Van Persie.

Tačiau prieš pasiekiant atkrintamąsias varžybas olandams dar teks grupėje įveikti Danijos, Kamerūno ir Japonijos komandas.

Olandai paskutiniuose dviejuose turnyruose, kovoje dėl čempionų vardo, buvo pašalinti ketvirtfinaliuose, tad šį kartą R. van Persie buvo kiek atsargesnis kalbėdamas apie pasaulio čempionų titulą.

„Nesame labai užtikrinti dėl to. Pastaruosiuose dvejuose didesniuose turnyruose mes iš kovos pasitraukėme ketvirtfinalyje, tad visi žinome tą jausmą ir suprantame, jog tai gali nutikti dar kartą“, – svarstė Londono „Arsenal“ atstovaujantis puolėjas.

„Kiekvienas yra šiek tiek skeptiškas. Tiesa, kad prieš dvejus metus vykusiame Europos čempionate mes žaidėme neįtikėtinai gerai ir daugelis už mus statė pinigus, jog pateksime į finalą ar net jį laimėsime. Bet tuomet mes patyrėme šoką rungtynėse su rusais. Todėl dabar mumis niekas taip netiki“, – baigdamas pokalbį pasvarstė Olandijos rinktinės narys.