Prenumeruok
Grupė A
Sekmadienis, lapkričio 20 d.
QAT
ECU
0
2
Grupė B
Pirmadienis, lapkričio 21 d.
ENG
IRN
6
2
Grupė A
Pirmadienis, lapkričio 21 d.
SEN
NED
0
2
Grupė B
Pirmadienis, lapkričio 21 d.
USA
WAL
1
1
Grupė C
Antradienis, lapkričio 22 d.
ARG
KSA
1
2
Grupė D
Antradienis, lapkričio 22 d.
DEN
TUN
0
0
Grupė C
Antradienis, lapkričio 22 d.
MEX
POL
0
0
Grupė D
Antradienis, lapkričio 22 d.
FRA
AUS
4
1
Grupė F
Trečiadienis, lapkričio 23 d.
MAR
CRO
0
0
Grupė E
Trečiadienis, lapkričio 23 d.
GER
JPN
1
2
Grupė E
Trečiadienis, lapkričio 23 d.
ESP
CRC
7
0
Grupė F
Trečiadienis, lapkričio 23 d.
BEL
CAN
1
0
Grupė G
Ketvirtadienis, lapkričio 24 d.
SUI
CMR
1
0
Grupė H
Ketvirtadienis, lapkričio 24 d.
URU
KOR
0
0
Grupė H
Ketvirtadienis, lapkričio 24 d.
POR
GHA
3
2
Grupė G
Ketvirtadienis, lapkričio 24 d.
BRA
SRB
2
0
Grupė B
Penktadienis, lapkričio 25 d.
WAL
IRN
0
2
Grupė A
Penktadienis, lapkričio 25 d.
QAT
SEN
1
3
Grupė A
Penktadienis, lapkričio 25 d.
NED
ECU
1
1
Grupė B
Penktadienis, lapkričio 25 d.
ENG
USA
0
0
Grupė D
Šeštadienis, lapkričio 26 d.
TUN
AUS
0
1
Grupė C
Šeštadienis, lapkričio 26 d.
POL
KSA
2
0
Grupė D
Šeštadienis, lapkričio 26 d.
FRA
DEN
2
1
Grupė C
Šeštadienis, lapkričio 26 d.
ARG
MEX
2
0
Grupė E
Sekmadienis, lapkričio 27 d.
JPN
CRC
0
1
Grupė F
Sekmadienis, lapkričio 27 d.
BEL
MAR
0
2
Grupė F
Sekmadienis, lapkričio 27 d.
CRO
CAN
4
1
Grupė E
Sekmadienis, lapkričio 27 d.
ESP
GER
1
1
Grupė G
Pirmadienis, lapkričio 28 d.
CMR
SRB
3
3
Grupė H
Pirmadienis, lapkričio 28 d.
KOR
GHA
2
3
Grupė G
Pirmadienis, lapkričio 28 d.
BRA
SUI
1
0
Grupė H
Pirmadienis, lapkričio 28 d.
POR
URU
2
0
Grupė A
Antradienis, lapkričio 29 d.
NED
QAT
2
0
Grupė A
Antradienis, lapkričio 29 d.
ECU
SEN
1
2
Grupė B
Antradienis, lapkričio 29 d.
WAL
ENG
0
3
Grupė B
Antradienis, lapkričio 29 d.
IRN
USA
0
1
Grupė D
Trečiadienis, lapkričio 30 d.
TUN
FRA
1
0
Grupė D
Trečiadienis, lapkričio 30 d.
AUS
DEN
1
0
Grupė C
Trečiadienis, lapkričio 30 d.
POL
ARG
0
2
Grupė C
Trečiadienis, lapkričio 30 d.
KSA
MEX
1
2
Grupė F
Ketvirtadienis, gruodžio 01 d.
CRO
BEL
0
0
Grupė F
Ketvirtadienis, gruodžio 01 d.
CAN
MAR
1
2
Grupė E
Ketvirtadienis, gruodžio 01 d.
JPN
ESP
2
1
Grupė E
Ketvirtadienis, gruodžio 01 d.
CRC
GER
2
4
Grupė H
Penktadienis, gruodžio 02 d.
KOR
POR
2
1
Grupė H
Penktadienis, gruodžio 02 d.
GHA
URU
0
2
Grupė G
Penktadienis, gruodžio 02 d.
CMR
BRA
1
0
Grupė G
Penktadienis, gruodžio 02 d.
SRB
SUI
2
3
Aštuntfinalis
Šeštadienis, gruodžio 03 d.
NED
USA
3
1
Aštuntfinalis
Šeštadienis, gruodžio 03 d.
ARG
AUS
2
1
Aštuntfinalis
Sekmadienis, gruodžio 04 d.
FRA
POL
3
1
Aštuntfinalis
Sekmadienis, gruodžio 04 d.
ENG
SEN
3
0
Aštuntfinalis
Pirmadienis, gruodžio 05 d.
JPN
CRO
2
4
Aštuntfinalis
Pirmadienis, gruodžio 05 d.
BRA
KOR
4
1
Aštuntfinalis
Antradienis, gruodžio 06 d.
MAR
ESP
3
0
Aštuntfinalis
Antradienis, gruodžio 06 d.
POR
SUI
6
1
Ketvirtfinalis
Penktadienis, gruodžio 09 d.
CRO
BRA
17:00
Ketvirtfinalis
Penktadienis, gruodžio 09 d.
NED
ARG
21:00
Ketvirtfinalis
Šeštadienis, gruodžio 10 d.
MAR
POR
17:00
Ketvirtfinalis
Šeštadienis, gruodžio 10 d.
ENG
FRA
21:00

Naujienos