Sezono metu lengvaatlečiai iškovojo tris medalius – šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė tapo Europos vicečempione, sidabro medalį Senojo žemyno jaunių pirmenybėse pelnė kita šuolininkė Urtė Baikštytė, o disko metikas Domantas Poška Europos žiemos metimų taurės varžybose pasidabino bronza iki 23 metų amžiaus grupėje.

Dar du kartus atletai liko visai šalia medalių: Rasa Drazdauskaitė Europos čempionato pusmaratonyje finišavo ketvirta, o A. Palšytė tokia pozicija tenkinosi pasaulio uždarų patalpų čempionate. Tuo metu Europos jaunių čempionate du lengvaatlečiai užėmė septintas vietas.

Pasak LLAF, nepaisant iškovotų medalių, visų rinktinių – suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių – startai svarbiausiose metų varžybose įvertinti patenkinamai. Patenkinamai įvertintas ir pasirodymas Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, kuriose trims lengvaatlečiams pavyko patekti į finalus. Iš 16-os sportininkų geriausius sezono rezultatus Brazilijoje pasiekė šeši.

Posėdžio metu taip pat nutarta, kada vyks ataskaitinė-rinkiminė konferencija – šių metų lapkričio 18 dieną. Joje įvyks ir LLAF prezidento rinkimai, o po konferencijos bus paskelbti ir apdovanoti geriausi 2016-ųjų lengvaatlečiai.

LLAF taryba patvirtino kitų metų svarbiausių varžybų datas, tarptautinio sporto meistro vardą suteikė maratonininkei Vaidai Žūsinaitei, o sporto meistro vardus – dešimtkovininkui Alvydui Misiui bei ieties metikams Skirmantui Šimoliūnui ir Livetai Jasiūnaitei.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)