Šios sporto šakos varžybas Rusija laimi jau penktoje olimpiadoje iš eilės.

Sidabro apdovanojimas atiteko kitai Rusijos gimnastei, triskart (2013–2015 m.) pasaulio čempionei Janai Kudriavcevai (75,608), o bronza dešimties dalyvių finale tenkinosi ukrainietė Žanna Rizatdinova (73,583 balo).

Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse šeštadienį išdalinti du apdovanojimų komplektai vyrų laisvųjų imtynių turnyre.

Auksas svorio kategorijoje iki 86 kg atiteko dukart pasaulio čempionui 20–mečiam rusui Abdulrašidui Sadulajevui, kuris finale 3:1 nugalėjo turką Selimą Yasarą.

Bronzos medaliais šioje svorio kategorijoje tenkinosi Šarifas Šarifovas bei amerikietis J'denas Coxas.

Olimpiniu čempionu svorio kategorijoje iki 125 kg tapo 25–erių turkas Taha Akgulas, finale 3:1 privertęs pasiduoti iranietį Komeilą Nematą Ghasemį.

Bronzos apdovanojimai įteikti baltarusiui Ibrahimui Saidovui ir gruzinui Geno Petriašvililiui.

Šeštadienį eilinį aukso medalį XXXI olimpinėse vasaros žaidynėse šuolių į vandenį nuo 10 m bokšto varžybose iškovojo 20–metis kinas Chenas Aisenas, dvylikos dalyvių finale surinkęs 585,30 balo.

Tai buvo antrasis Kinijos sportininko auksas po pergalės sinchroniniuose žuoliuose nuo 10 m bokšto, o iš viso Azijos atstovams šiose varžybose atiteko septyni aukščiausi apdovanojimai iš aštuonių galimų.

Sidabro medalio savininku tapo meksikietis Germanas Sanchezas (532,70), o bronza tenkinosi 2012 metų Londono olimpiados čempionas amerikietis Davidas Boudia (525,25 balo).

Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse šeštadienį buvo išdalinti du paskutinieji medalių komplektai taekvondo varžybose.

Vyrų svorio kategorijoje per 80 kg triumfavo azerbaidžanietis Radikas Isaevas, finale 6:2 nugalėjęs į pirmąjį šalies istorijoje olimpinį auksą pretendavusį Nigerijos sportininką Abdoulrazaką Issoufou Alfagą.

Bronzos apdovanojimų savininkais šioje svorio kategorijoje tapo Pietų Korėjos sportininkas Cho Dong-Minas ir Didžiosios Britanijos atstovas Mahama Cho.

Moterų svorio kategorijoje per 67 kg kinė Zheng Shuyin, finale 5:1 privertusi pasiduoti Meksikos armijos karininkę Marią Espinozą.

Bronzos medaliai šioje svorio kategorijoje buvo įteikti britei Biancai Walkden bei amerikietei Jackie Galloway.

Baigėsi medalių dalybos Rio lengvosios atletikos varžybose

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių lengvosios atletikos varžybose šeštadienį išdalinti šeši paskutinieji apdovanojimų komplektai.