Ketvirtadienį pusfinalyje kroatai 12:8 (4:3, 3:2, 1:1, 4:2) nugalėjo juodkalniečius, o serbai 10:8 (3:0, 3:2, 1:0, 3:6) privertė pasiduoti italus.

Olimpiados vyrų vandensvydžio turnyre rungtynių dėl 5-8 vietų rezultatai:

Vengrija – Brazilija – 13:4 (4:1, 3:0, 4:3, 2:0);

Graikija – Ispanija – 9:7 (1:0, 2:1, 4:3, 2:3).

Moterų rankinis

Olimpiados moterų rankinio turnyro finale žais Prancūzijos ir Rusijos rinktinės, o mače dėl trečios vietos susitiks Olandijos ir Norvegijos rankininkės.

Ketvirtadienį pusfinalyje prancūzės 24:23 (17:13) nugalėjo olandes, o rusės po pratęsimo 38:37 (18:16, 31:31; 7:6) palaužė norvegių pasipriešinimą.

Šuoliai į vandenį

Aukso medalį iškovojo 15–metė Kinijos šuolininkė į vandenį Ren Qian, laimėjusi šuolių į vandenį nuo 10 metrų bokšto varžybas ir dvylikos dalyvių finale surinkusi 439,25 balo.

Sidabro medalio savininke tapo dar viena Kinijos sportininkė 17–metė Si Yajie (419,40), o bronza tenkinosi kanadietė Meaghan Benfeito (389,20 balo).

Likus vyrų šuolių nuo 10 metrų bokšto rungčiai, Kinijai vasaros žaidynių šuolių į vandenį varžybose jau atiteko 6 aukso apdovanojimai iš 7.

2008 metų Pekino olimpiadoje Kinijos šuolininkai į vandenį sugebėjo susižerti visus 7 aukso medalius.

Imtynės

Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse ketvirtadienį išdalinti trys medalių komplektai moterų imtynių turnyre.

Aukso medalių savininkėmis tapo amerikietė Helen Louise Maroulis, japonė Risako Kawai ir kanadietė Erica Elizabeth Wiebe.

Taekvondo

Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse ketvirtadienį buvo išdalinti du medalių komplektai taekvondo varžybose.

Moterų svorio kategorijos iki 57 kg varžybose triumfavo britė Jade Jones, finale 16:7 nugalėjusi ispanę Evą Calvo Gomez.

Bronzos medalių savininkėmis šioje svorio kategorijoje tapo egiptietė Hedaya Wahba ir pirmą olimpinį apdovanojimą savo šaliai pelniusi iranietė Kimia Alizadeh Zenoorin.

Vyrų svorio kategorijoje iki 68 kg aukso medalis atiteko Jordanijos sportininkui Ahmadui Abughaushui, kuris lemiamoje dvikovoje 10:6 privertė pasiduoti rusą Aleksejų Denisenką.

Bronza šioje svorio kategorijoje džiaugėsi Pietų Korėjos atstovas Daehoonas Lee ir ispanas Joelis Gonzalezas Bonilla.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)