Trečiadienį vyrų keturviečių valčių B finale dėl 7-10 vietų turėjo lenktyniauti Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius, o vienviečių valčių pusfinaliuose dėl 13-24 vietų turėjo dalyvauti Armandas Kelmelis ir Lina Šaltytė.

Bet lietuviams, kaip ir kitų šalių atletams, pavyko tik pasitreniruoti olimpiniame kanale.

„Dabar esame treniruotėje, ant vandens – A. Kelmelis ir L. Šaltytė. Treniruotis leidžia pusėje distancijos – kilometre, kurį nuo vėjo užstoja kalnas. Iš pradžių organizatoriai norėjo varžybas nukelti pusei dienos, bet paskui pamatė, kad artėjant vakarui bus tik blogiau. Kai kuriuos startus perkėlė į rytojų, kiti turėtų vykti poryt“, – kalbėjo Lietuvos irklavimo rinktinės vyriausiasis treneris Mykolas Masilionis.

Anot jo, treniruotė, paskelbta vietoje varžybų, vyksta ypač sunkiomis sąlygomis, bet tame treneris įželgė pliusų.

„Bangos – didelės, bet irkluoti įmanoma. Ką darysi. Tegu mokosi irkluoti ant bangų, nes jų gali būti ir varžybose“, – kalbėjo specialistas.

Blogiausia, kad ketvirtadienį Rio de Žaneire laukiamas dar stipresnis vėjas.

„Yra tikimybė, kad varžybos nevyks ir rytoj ir bus perkeltos į rezervinę dieną – sekmadienį. Tvyro nežinomybė, ryte atvažiuosime prie kanalo ir 7.30 val. ryto teisėjai paskelbs sprendimą“, – į priekį žvelgė M. Masilionis.

Ketvirtadienį finaluose turėtų startuoti abi pretendentėmis į apdovanojimus laikomos Lietuvos porinių dviviečių įgulos: Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė bei Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis.