Brazilijai tai buvo penkta pergale iš eilės pasirengimo olimpiadai cikle.

Lietuva su brazilais susikaus pirmame turnyro ture jau šį sekmadienį (rugpjūčio 6 d.). Mačo pradžia – 20.15 val. Šioje B grupėje taip pat kovos Nigerijos, Argentinos, Ispanijos ir Kroatijos rinktinės.

Susitikimo pradžioje rezultatyviai žaidę kinai įgijo dviženklę persvarą (25:15), o antro kėlinio viduryje Kinijos krepšininkai savo pranašumą padidino netgi iki 12 taškų. Visgi žaidynių šeimininkai pradėjo mažinti deficitą ir prieš ilgąją pertrauką jau atsiliko tik 3 taškų skirtumu (39:42).

Trečiame kėlinyje sužaidus tris minutes brazilams pavyko persverti rezultatą, o nuo to momento jie pirmavo.

Naujas Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Augusto Lima per 21 minutę pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus prasižengė, išprovokavo tiek pat pražangų ir surinko 11 naudingumo balų.

Kinija žais A grupėje su Prancūzija, JAV, Venesuela, Serbija ir Australija.

Brazilija – Kinija – 83:69 (15:25, 24:17, 21:10, 23:17).

Brazilija: Vitoras Benite 13 (3/4 tritaškiai), Leandro Barbosa (6 atk. kam.) ir Felicio Christiano (5/7 dvitaškiai) po 10, Rafaelis Hettsheimeiris 9, Augusto Lima (6 atk. kam.), Marcusas Vinicius de Souza, Raulis Neto ir Alexas Garcia po 8, Giovannoni Rafaelis 7, Tiepo Marcelo ir Marcelo Huertas (10 rez. perdav.) po 2 taškus.

Kinija: Yi Jianlianas 21 (3/4 tritaškiai, 6 atk. kam.), Zhai Xiaochuanas 18, Zhou Qi 7, Muhao Li ir Yuchen Zou po 6, Gen Li 5, Jiwei Zhao 3, Peng asZhou 2, Yanyuahang Ding 1 taškas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)