R. Berankis, R. Tvorogalas ir gimnasto treneris Jevgenijus Izmodenovas kaimelyje įsikūrė pirmieji. Paklausti, ar kelionėje nepavargo, abu sutartinai purtė galvas ir šypsojosi.

„Šiek tiek pamiegosiu, sulaukęs trenerio pasitreniruosiu, o prieš miegą – gerai užkąsiu“, – pirmos dienos planais Rio de Žaneire dalijosi tenisininkas.

Trumpai apžiūrėjęs kaimelį Ričardas nuėjo ilsėtis. Paklaustas, ar žino apie gydytojų rekomendacijas atvykus nemiegoti ir stengtis pragyventi dieną Brazilijos laiku, daug keliaujantis tenisininkas šyptelėjo „Man nieko, aš pripratęs“.

Foto: LTOK nuotr.

Su gera nuotaika į kaimelį atvyko Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis su treneriais Žilvinu Ovsiuku ir Jonu Ruddu. Su plaukikais iš Tenerifės atskrido ir olimpinės rinktinės vyriausiasis gydytojas Dalius Barkauskas. Nors kelionė truko apie 10 valandų, plaukikai atvyko puikiai nusiteikę.

„Skrydis buvo labai geras, lėktuve gavome geras vietas, todėl nepavargome“, – pasakojo R. Meilutytė.

Jai pritarė ir kartu atvykęs G. Titenis: „Skridome patogiai, todėl lėktuve užmigau, ir atsibudau kai atskridome“.

Įsikūrę kambariuose plaukikai nuskubėjo į valgyklą. Su treneriais sutarė po pietų treniruotis baseine.

Foto: LTOK nuotr.

Tik atvykę iš Valensijos treniruotis nutarė ir dviratininkai. Kaimelyje įsikūrę Ignatas Konovalovas ir Ramūnas Navardauskas pasistiprino valgykloje ir kiek pailsėję sės ant dviračių. Su dviratininkais atvyko treneris Artūras Kasputis ir kineziterapeutas Alainas Lapendry.

„Reikia po kelionės prasijudinti, – sakė I. Konovalovas, kurio šiandien laukia ir susitikimas su olimpinės rinktinės gydytojais. – Maždaug prieš savaitę griuvau, todėl petys nedraugauja su raktikauliu. Dabar jaučiuosi geriau, tikiuosi viskas bus gerai“, – optimizmo nestokojo sportininkas.

Foto: LTOK nuotr.

18:40 val. vietos laiku (00:40 Lietuvos laiku) į Rio de Žaneirą atvyks ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė.