Paskutinėse savo kontrolinėse rungtynėse ispanai namuose 100:61 (27:4, 16:19, 29:25, 28:13) nepasigailėjo Dramblio Kaulo Kranto krepšininkų.

Mačo baigtis buvo nulemta jau per pirmas 5 minutes, po kurių ispanai varžovus triuškino 18:2.

Per pirmąjį kėlinį afrikiečiai sukrapštė vos 4 taškus, pataikydami vos 2 iš 20 metimų ir atsiliko 4:27.

Visgi netrukus taškus jie ėmė rinkti kiek sėkmingiau, tačiau apsukų nemažino ir ispanai. Trečiajam kėliniui įpusėjus šeimininkai pirmavo 72:38, panašus taškų skirtumas komandas skyrė ir nuaidėjus finaliniam susitikimo švilpukui.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 15 taškų pelnęs Sergio Llullas. 14 taškų ir 7 atkovotus kamuolius pridėjo Willy Hernangomezas, 13 taškų – Rudy Fernandezas, po 11 taškų pelnė Ricky Rubio ir Pau Gasolis. Pasižymėti šiose rungtynėse nepavyko tik Jose Manueliui Calderonui, o Juanas Carlosas Navarro šį sykį nežaidė.

Pralaimėjusiems afrikiečiams 14 taškų pelnė Landry Guy.

Pažymėtina, kad šiame mače ispanai atliko 29, o jų varžovai – vos 8 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo paskutinės S. Scariolo auklėtinių rungtynės prieš kitą savaitgalį Brazilijoje startuosiančias olimipines žaidynes.

Besiruošdama startui Rio Ispanijos rinktinė sužaidė šešerias kontrolines rungtynes, iš kurių laimėjo ketverias. Be pastarosios pergalės prieš Dramblio Kaulo Krantą, ispanai sykį sutriuškino Angolą, du kartus – Venesuelą. Visgi abejos rungtynės su Lietuvos rinktine Europos čempionams nebuvo sėkmingos – pergales tiek Kaune, tiek Malagoje iškovojo Jono Kazlausko auklėtiniai.

Daugiau kontrolinių mačų ispanai neplanuoja.

Ispanijos, Lietuvos, Argentinos, Brazilijos, Nigerijos ir Kroatijos rinktinės varžybas Rio de Žaneire pradės toje pačioje grupėje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (55)