Kinams pavyko atsilaikyti tik pirmas tris minutes, po kurių jie atsiliko minimaliai – 6:7. Vėliau NBA žvaigždynas užkūrė tikrą pirtį ir jau antro kėlinio viduryje pirmavo 21 tašku – 38:17.

Trečio ketvirčio pradžioje JAV krepšininkai varžovus triuškino jau 30 taškų (54:24), o jam pasibaigus net 45 taškais – 84:39. Baigiantis mačui tris tritaškius iš eilės per minutę smeigė Klay Thompsonas ir skirtumas pasiekė 52 taškus. Jį dvitaškiu iki apvalaus dar sušvelnino Zhou Pengas ir abi rinktinės atakų neberengė.

Įdomu, kad prieš dvi dienas Los Andžele vykusiame šių komandų tarpusavio susitikime buvo užfiksuotas kone identiškas rezultatas – 106:57.

Amerikiečius į priekį vedė DeMarcusas Cousinsas (19 min., 7/8 dvitaškiai, 7/11 baudos, 11 atk. kam.) ir Carmelo Anthony (3/4 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 2/2 baudos), įmetė atitinkamai 21 ir 20 taškų. 15 taškų pridėjo Klay Thompsonas (4/12 tritaškiai, 5 rez. pred.), 13 – Kevinas Durantas.

Kinams, kurie vertėsi be savo lyderio Yi Jianliano, 13 taškų surinko Zhou Qi, po 11 – Zhou Pengas ir Guo Ailunas (6 rez. perd.).

Primename, kad pirmame draugiškame mače Las Vegase, Nevadoje, JAV 111:74 pranoko 2004-ųjų olimpinę čempionę Argentiną, su kuria Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse vienoje grupėje kovos Lietuvos komanda.

Beje, JAV rinktinė be pralaimėjimų tarptautinėje arenoje žygiuoja jau beveik 10 metų. Paskutinį kartą Mike'o Krzyzewskio auklėtiniai nuleistomis galvomis areną paliko 2006-ųjų rugsėjo 1 dieną, kai pasaulio čempionato Japonijoje pusfinalyje sensacingai po pratęsimo 95:101 nusileido Graikijai.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (109)