Tuo metu pasaulio vicečempionė Serbija išmėgins jėgas su Australija, o ketvirtąją ketvirtfinalio porą sudarys Ispanijos bei Juodkalnijos rinktinės.

A grupės penktojo turo susitikimų rezultatai:

Kazachstanas - Kroatija 4:12 (0:4, 1:1, 2:4, 1:3);

Graikija - Australija 8:13 (2:3, 3:5, 1:3, 2:2);

Ispanija - Italija 7:10 (0:2, 3:4, 1:2, 3:2).

B grupės penktojo turo rungtynių rezultatai:

Rumunija - Serbija 4:12 (0:3, 1:3, 0:4, 3:2);

Vengrija - JAV 11:6 (1:0, 5:2, 4:1, 1:3);

D. Britanija - Juodkalnija 4:13 (1:4, 2:4, 1:2, 0:3).

Į žaidynių ketvirtfinalį pateko po keturias geriausias grupių komandas.

Britės pateko į moterų žolės riedulio turnyro pusfinalį

XXX vasaros olimpinių žaidynių dvylikos komandų moterų žolės riedulio turnyre baigėsi varžybos grupėse, po kurių paaiškėjo keturios ekipos, kurios tęs kovą dėl medalių.

Pekino žaidynių čempionė Olandijos rinktinė pusfinalyje susitiks su Naujosios Zelandijos ekipa, o pasaulio čempionės bei Pekino olimpiados vicečempionės Argentinos žolės riedulininkės dėl kelialapio į finalą varžysis su planetos pirmenybių bronzos medalininke Didžiosios Britanijos rinktine.

A grupės penktojo turo susitikimų rezultatai:

Japonija - Kinija 1:0 (0:0);

Pietų Korėja - Belgija 3:1 (2:0);

Didžioji Britanija - Olandija 1:2 (1:0).

B grupės penktojo turo susitikimų rezultatai:

Naujoji Zelandija - Vokietija 0:0;

JAV - Pietų Afrika 0:7 (0:4);

Argentina - Australija 0:0.

Į žaidynių pusfinalį pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Vyrų tinklinio varžybose - aiškios ketvirtfinalio poros

Dvylikos komandų Londono olimpinių žaidynių vyrų tinklinio turnyre pirmadienį sužaisti penktojo turo mačai, po kurių paaiškėjo ketvirtfinalio varžybų poros.

Trečiadienį dėl kelialapio į pusfinalį olimpinė čempionė JAV rinktinė žais su Italija, o prieš ketverius metus sidabrą iškovoję pasaulio čempionai Brazilijos tinklininkai susitiks su Argentinos ekipa.

Kituose ketvirtfinalio mačuose Bulgarija žais su Vokietija, o Lenkija - su Rusija.

B grupės penktojo turo mačų rezultatai:

Rusija - Serbija 3:0 (25:15, 25:20, 25:17);

JAV - Tunisas 3:0 (25:15, 25:19, 25:19);

Brazilija - Vokietija 3:0 (25:21, 25:22, 25:19).

Galutinė B grupės turnyro lentelė:

1.JAV5401014:413
2.Brazilija5310113:511
3.Rusija5310112:511
4.Vokietija511036:115
5.Serbija510227:135
6.Tunisas500051:150

A grupės penktojo turo mačų rezultatai:

Australija - Lenkija 3:1 (25:21, 25:22, 18:25, 25:22);

Bulgarija - Italija 3:0 (32:30, 25:20, 25:19);

Argentina - Didžioji Britanija 3:0 (25:18, 25:18, 25:15).

Galutinė A grupės turnyro lentelė:

1.Bulgarija5400113:412
2.Lenkija5300211:79
3.Argentina5300210:79
4.Italija5210210:98
5.Australija520128:107
6.Didžioji Britanija500050:150

Į atkrintamąsias varžybas pateko po keturias geriausias grupių komandas.