Pirmas ketvirtis Rusijai buvo tarsi košmaras. Ispanai varžovams neleido pelnyti taškų daugiau nei 3 minutes (5:20), o po kėlinuko švieslentėje matėsi ne itin Rusiją džiuginantys skaičiai - 11:28.

Rusijos rinktinė pirmą rungtynių dalį baigė sumažinę atsilikimą iki 6 taškų. Ilgoji pertrauka prasidėjo su rusų 8 taškų deficitu (32:40).

Trečias ketvirtis prasidėjo tikru Rusijos tritaškių lietumi ir Ispanija buvo priversta sunerimti (47:47). Negana to, rusai pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį (51:47).

Visgi ispanai pademonstravo savo aukštą klasę ir paskutiniame kėlinuke surengė spurtą 8:0 (57:61). Tačiau tai nereiškė pabaigos ir Rusija tiesiog vertė žiūrovus iš kėdžių savo taikliais metimais. Švieslentėje degė 5,2 sekundės iki mačo pabaigos, kai Pau Gasolis prametė vieną baudą. Per likusį laiką ispanai nieko nesukūrė ir Rusija šventė įspūdingą pergalę.

Rusija: Vitalijus Fridzonas 24, Antonovas Ponkrašovas (11 rez. perd) 14, Viktoras Chriapa ir Timofejus Mozgovas (9 atk. kam) po 12.

Ispanija: Pau Gasolis 20 (5 atk. kam), Rudy Fernandezas ir Marcas Gasolis (9 atk. kam.) po 10.