Kiek mažesnis skirtumas tarp abiejų ekipų buvo tik pirmajame kėlinyje, kurį Rusijos krepšininkai laimėjo rezultatu 24:19. Antrasis buvo laimėtas 25:15 (49:34), o įgytas 15 taškų pranašumas Davido Blatto auklėtiniams leido jaustis ramiau bei užtektinai sėkmingai sužaisti antrąją rungtynių dalį.

Įspūdingai šiose rungtynėse pasirodė Rusijos rinktinės lyderis Andrejus Kirilenko. Puolėjas per 34 minutes ir 32 sekundes, praleistas aikštėje, pelnė 35 taškus (13/15 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 6/8 baud. met.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, kartą suklydo bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Rusija: Andrejus Kirilenko (13/15 dvitaškiai, 3 blokai) 35, Aleksejus Švedas (13 rez. perd.) 16, Vitalijus Fridzonas 14, Timofejus Mozgovas 9 taškai.

Didžioji Britanija: Luolas Dengas 26, Popsas Mensah-Bonsu (9 atk. kam.) 22, Joelis Freelandas (10 atk. kam.) 13, Nate'as Reinkingas 7 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.