39-ą minutę įvartį gražiu smūgiu nuo baudos aikštelės prieigų pelnė Abdelazizas Barrada, tačiau vėliau Hondūro atstovai atsakė dviem įvarčiais ir patys išsiveržė į priekį - 2:1.

Vis dėlto 67 min. Zakaria Labyadas išlygino rezultatą - 2:2.

Abdelazizas Barrada (Marokas, kairėje) kovoja su  Maynoru Figueroa (Hondūras)

Antroje D grupės dvikovoje japonai nelauktai, tačiau visiškai pelnytai 1:0 (1:0) įveikė vienus iš pagrindinių olimpiados favoritų Ispanijos futbolininkus, kurių gretose buvo ir Juanas Mata, Jordi Alba, Javi Martínezas bei Davidas De Gea.

Vienintelio ir pergalingo japonų įvarčio autoriumi 34 min. po kampinio tapo Yuki Otsu. Vėliau azijiečiai dar neišnaudojo mažiausiai trijų šimtaprocentinių progų.

C grupėje sunkią pergalę šventė dar vieni žaidynių favoritų – brazilai. Jie 3:2 palaužė Egipto futbolininkus.

Brazilai per pirmą pusvalandį jau tris kart pasiuntė kamuolį į tinklą, tačiau vėliau atsipalaidavo ir vos nebuvo nubausti. Geltonųjų gretose po kartą pasižymėjo Neymaras, Rafaelis De Silva ir Silva dos Santosas.

Yuki Otsu

Kitose C grupės rungtynėse pergalę šventė mūsų kaimynai baltarusiai, kurie 1:0 palaužė Naujosios Zelandijos futbolininkus. Vienintelio ir pergalingo įvarčio autorius Dimitrijus Baga.

A grupėje Urugvajaus futbolininkai 2:1 palaužė Jungtinių Arabų Emyratų nacionalinę komandą. Urugvajaus rinktinė atsiliko 0:1, tačiau vėliau pelnė du įvarčius. Pergalingo įvarčio autorius - Nicolas Lodeiro.

Kitose A grupės rungtynėse Turnyro šeimininkai Didžiosios Britanijos futbolininkai nesugebėjo įveikti Senegalo rinktinės ir sužaidė lygiosiomis 1:1. Britus pirmame kėlinyje į priekį išvedė Craigas Bellamy, tačiau rezultatą antro kėlinio pabaigoje išlygino Moussa Konate.

B grupėje nugalėtojas nepaaiškėjo Šveicarijos ir Gabono rinktinių mače. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Šveicarai pirmavo po penktą minutę Admiro Mehmedi realizuoto vienuolikos metrų baudinio, tačiau Pierre'as Emerickas Aubameyangas rezultatą išlygino.

Paskutinės B grupės rungtynėse Meksika ir Pietų Korėja išsiskyrė be įvarčių.

Visi rezultatai:

A grupė

Didžioji Britanija 1 - 1 Senegalas

20' Craig Bellamy [1 - 0]
82' Moussa Konate [1 - 1]

Urugvajus 2 - 1 JAE

23' Ismail Matar [0 - 1]
42' Gaston Ramirez [1 - 1]
56' Nicolas Lodeiro [2 - 1]

B grupė

Meksika 0 - 0 Pietų Korėja

Šveicarija 1 - 1 Gabonas

5' Admir Mehmedi [1 - 0]
45' Pierre Emerick Aubameyang [1 - 1]

78' Oliver Buff (Šveicarija) - raudona kortelė

C grupė

Brazilija 3 - 2 Egiptas

17' Rafael da Silva [1 - 0]
26' da Silva dos Santos Leandro Da [2 - 0]
30' Neymar [3 - 0]
52' Mohamed Aboutreika [3 - 1]
76' Mohamed Salah [3 - 2]

Baltarusija 1 - 0 Naujoji Zelandija

45' Dmitrij Baga [1 - 0]

D grupė

Marokas 2 - 2 Hondūras

39' Abdelaziz Barrada [1 - 0]
56' Jerry Bengtson [1 - 1]
65' Jerry Bengtson [1 - 2] (11 m)
67' Zakaria Labyad [2 - 2]

72' Zakarya Bergdich (Marokas) - raudona kortelė

Japonija 1 - 0 Ispanija

34' [1 - 0] Yuki Otsu

42' Inigo Martinez (Ispanija) - raudona kortelė