Korėjiečiai mačo pradžioje po tritaškio du kartus pirmavo 3:0 ir 3:2. Vėliau Rusijos krepšininkai spurtavo 10:0, įgijo persvarą 12:3 ir tik nuolat ją didino.

Rusai pirmą kėlinį laimėjo 27:16. Vėliau Davido Blatto auklėtiniai tik tolo nuo priešininkų (33:18, 45:25, 51:32). Trečio ir ketvirto kėlinio sandūroje Rusijos ekipa jau ėmė negailestingai triuškinti korėjiečius (61:35, 67:42).

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas. Rusija iškovojo pirmą pergalę turnyre.

Rezultatas:

Rusija - Pietų Korėja 91:56 (27:16, 18:10, 22:16, 24:14).

Rusija: Andrejus Kirilenka 16, Sergejus Monia 14 (6 atk. kam.), Timofejus Mozgovas (7 atk. kam.) ir Aleksandras Kaunas po 12, Vitalijus Fridzonas 9, Sergejus Karasiovas, Aleksejus Švedas ir Viktoras Chriapa (9 atk. kam.) po 7, Jevgenijus Voronovas ir Semionas Antonovas po 2, Antonas Ponrašovas 1 taškas. Dmitrijus Chvostovas 0 taškų (11 min.)

Pietų Korėja: S. Lee (Ericas Sandrinas) 15, Hee-Jong Yangas 9, Sekeunas Oh ir Jinsoo Choi'us po 6, Chan Hee Parkas, Sunhyungas Kimas ir Jongkyu Kimas po 4, Tae-Sool Kimas ir Jonghyunas Lee po 3, Ho-Young Yoonas 2 taškai.

C grupės turnyro lentelė:

1.Rusija11091-562
2.Pietų Korėja10156-911
3.Dominikos Respublika00000-000

Graikijos rinktinė kitose olimpinio atrankos A grupės turnyro rungtynėse rezultatu 107:63 (33:12, 23:11, 29:20, 22:20) sutriuškino Jordaniją.

Graikija: Kostas Papanikolaou 19, Georgios Printezis 16, Dmitrios Mavroeidis 15, Nickas Calathesas ir Antonis Fotsis po 11, Kostas Kaimoglou 9, Nikos Zisis 7, Vassilis Spanoulis 6, Kostas Vasileiadis 5, Ioannis Bourousis ir Michailas Bramosas po 4 taškus.

Jordanija: Enveras Soobzkovas 14, Zaidas Abbas 11, Mousa Alawadi 10, Osama Daghlesas 9, Abdalla Abuqoura 8, Fadelis Alnajjaras 6, Mohammadas Shaheras 3, Ali Jamalas Zaghabas 2 taškai.