Kiekvienas šventės visai šeimai dalyvis organizatorių palapinėje aktyvuos Dalyvio pasą, su kuriuo nemokamai galės išbandyti net 30 sporto veiklų. „Snow arenoje“ ir šalia jos įrengtose palapinėse šiemet bus galima savo jėgas išmėginti ledo alpinizmo, akmenslydžio, biatlono, rogučių, šaudymo, ledo ritulio, greitojo čiuožimo, ekstremalaus bėgimo, sniegbridžių ir aibėje kitų rungčių.

„Kasmet matome vis didesnį žmonių susidomėjimą tiek Olimpine diena vasarą, tiek LTeam žiemos festivaliu žiemą, todėl natūraliai auga ir juose vykdomų veiklų skaičius, – džiuginančias tendencijas išskyrė Lietuvos olimpinio fondo (LOF) direktorius Mantas Marcinkevičius. – Šiemet žiema sniegu mūsų nelepina, todėl tikimės, kad žiemos pramogų išsiilgę lietuviai su šeimomis ir draugais gausiai sugūžės į Druskininkus.“

Įveikdami rungtis LTeam žiemos festivalio dalyviai rinks taškus, kuriuos dienos pabaigoje bus galima iškeisti į prizus – LTeam lipdukus, riešo treniruoklius, festivalio atminimo medalius, šiltas ausines, kaklaskares, kuprinaites, akinius nuo saulės ir termosai.

Didžiausia vienos rungties atlikimo vertė – 50 taškų. Tiek savo Dalyvio pasą papildys kiekvienas, sudalyvavęs rytinėje „Impuls“ mankštoje, šiaurietiško ėjimo žygyje arba tradiciniais jau tapusiuose bėgimuose – lietuviškoje olimpinėje mylioje (1988 metrai) ir vaikų 500 metų bėgime (iki 12 metų).

„Prizų medžiotojams išduosiu paslaptį – kiekvienas kirtęs lietuviškos olimpinės mylios ar vaikų bėgimo finišo liniją be taškų dar bus apdovanotas ir festivalio atminimo medaliais, – šyptelėjo M. Marcinkevičius. – Galimybes laimėti daugiau ar vertingesnius prizus padidins ir tai, kad Dalyvio paso veiklos bus vykdomos dvi dienas.“

LTeam žiemos festivalis
Foto: Vytautas Dranginis

Tiesa, abiejuose bėgimuose reikalinga išankstinė registracija, nes kiekvienam startuosiančiam bus išduodamas specialus dalyvio numeris.

Nors festivalis oficialiai vyks vasario 1-2 dienomis, organizatoriai pramogų paruošė ir išvakarėse į Druskininkuose atvyksiantiems žmonėms. Esant tinkamoms oro sąlygoms penktadienį nuo 17 iki 22 val. „Snow arenoje“ veiks nemokama ledo čiuožykla, kurią su savo pačiūžomis naudotis galės kiekvienas norintis, o 19 val. prasidės sporto kino vakaras – dideliame ekrane bus rodomi dviejų filmų seansai iš lapkritį vykusio Sporto kino festivalio repertuaro.

LTeam žiemos festivalyje abi dienas vyks ir mokamos varžybose, kuriose dėl geriausių vardų susigrums rogainingo, ledo alpinizmo ir bėgimo entuziastai (visos registracijų anketos yra čia http://bit.do/lteam-ziemos-festivalis-2020), žiūrovai taip pat galės išvysti visų jau pamėgtas sporto talismanų ir sniego tinklinio varžybas.

Be visų sportinių pramogų dalyviams ir Druskininkų miesto gyventojams bei svečiams organizatoriai padovanos ir nemokamą Sauliaus Prūsaičio koncertą. Jo pradžia „Snow arenoje“ – vasario 1-ąją, šeštadienį, nuo 19 val.

Septintą kartą rengiamą LTeam žiemos festivalį organizuoja LOF, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Druskininkų miesto savivaldybė ir „Snow arena“.