Pirmąkart istorijoje į pusfinalį patekę latviai – per žingsnį nuo pasaulio čempionato medalių.

Rygoje vykusiame mače pirmame kėlinyje 12:56 min. latvius į priekį išvedė Danas Locmelis, antrame kėlinyje rezultatą išlygino Timothy Liljegren (9:41 min.).

Trečiame kėlinyje latviams pergalę garantavo Mikas Indrasis (5:55') ir Janis Jakas (13:46').

Pusfinalyje lauks dvikova su Kanados ledo ritulio rinktine. Pastaroji ketvirtfinalyje 4:1 pranoko Suomijos ledo ritulininkus.

Antrame pusfinalyje susikaus JAV ir Vokietija. Amerikiečiai ketvirtfinalyje 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pranoko čekus, vokiečiai – 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) šveicarus.

Pusfinalių rungtynės – šeštadienį. Pirmieji ant ledo iščiuoš kanadiečiai ir latviai (14:20 val.), JAV ir Vokietijos akistata – nuo 18:20 val.