Latviai su 8 taškais išsaugo ketvirtą vietą.

Pirmame kėlinyje turnyro šeimininkus į priekį išvedė Rihardas Bukartas (11:14 min.), antrame rezultatą trumpam buvo išlyginęs Anze Kuraltas (7:55 min.).

Kėlinio antroje pusėje latviai susigrąžino pranašumą: tiksliai metė Kasparas Daugavinas (11:20 min.) bei antrąkart pasižymėjo R. Bukartas (17:29 min.).

Slovėnų viltis gaivino Miha Verličius (19:47 min.). Tačiau latviai sėkmingai apsigynę šventė trečią pergalę turnyre.

Kaimynai šeštadienį susikaus su Kazachstano ledo ritulininkais, gegužės 23 dieną grupių etapą baigs dvikova su Šveicarija.

Iš viso pirmenybėse dalyvauja 16 komandų, o į ketvirtfinalį pateks po keturias geriausias A ir B pogrupių ekipas.