Latviai antrose čempionato rungtynėse 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) nusileido Slovakijai ir po dviejų čempionato rungtynių išlieka be taškų. Slovakai į priekį išsiveržė 44 rungtynių sekundę, kai pasižymėjo Matus Sukelis.

Norsantro kėlinio pabaigoje Rodrigo Abols išlygino rezultatą, bet trečio kėlinio viduryje slovakas Marekas Hriviko pelnė antrą įvartį ir Slovakija šventė pergalę.

Kitas rungtynes latviai žais gegužės 15 dieną su Čekija, o Slovakija susitiks su Kanada.

Kiti čempionato šeimininkai, pasaulio čempionų titulą ginantys suomiai antruoju bandymu šventė pirmą pergalę. A grupėje žaidžianti Suomija 4:3 (1:1, 2:2, 1:0) palaužė Vokietijos ledo ritulininkus.

Antro kėlinio viduryje Vokietija dar pirmavo 2:1, bet tada per kelias minutes Sakari Manninenas pelnė du įvarčius bei išvedė suomius į priekį 3:2. Nors vokiečiai paskutinėmis antro kėlinio sekundėmis rezultatą išlygino, bet 53 min. Mikko Lehtonenas pelnė ketvirtą – ir paskutinį šių rungtynių įvartį.

Kitas rungtynes Suomija žais gegužės 15-ą su Švedija, o Vokietija tą pačią dieną susikaus su JAV ekipa.

Iš viso pirmenybėse dalyvauja 16 komandų, o į ketvirtfinalį pateks po keturias geriausias A ir B pogrupių ekipas.