Vyrų disko metimo rungtį laimėjo Andrius Gudžius, geriausiu metimu nusviedęs įrankį 65,90 metro. 32 metų sportininkas Lietuvos ilgų metimų čempionato nugalėtoju tapo aštuntą kartą.

Antrą vietą Palangoje užėmė Martynas Alekna, ketvirtu bandymu nusviedęs diską 58,68 m. Pasaulio čempiono Mykolo Aleknos brolis aplenkė Aleksą Abromavičių (58,07) ir Armandą Miliauską (57,85).

Moterų rungtį trečius metus iš eilės laimėjo Ieva Zarankaitė, nuskraidinusi diską 58,89 metro. Antra buvo Paulina Stuglytė (48,58), trečia – Sonata Rudytė (44,93).

Kiti disko metimo varžybų nugalėtojai:

• Jaunuoliai. 1.75 kg. Matas Paplauskas (Plungė) 49.07
  • Jauniai. 1.5 kg. Arminas Ačas (Tauragė/Vilnius) 45.65
  • Jaunučiai. 1 kg. Otas Viliūnas (Rokiškis) 42.44
  • Jaunuolės. Paulina Stuglytė (Rokiškis/Vilnius) 48.58
  • Jaunės. Aurėja Streikutė (Rokiškis) 37.03
  • Jaunutės. 0.75 kg. Liepa Šukutytė (Jurbarkas) 30.76 (asmeninis rekordas).

Miestų grupėje čempionatą laimėjo Kauno komanda, aplenkusi Vilniaus ir Rokiškio komandas, o rajonų – Raseinių metikai, pranokę Marijampolės ir Utenos rajonų komandas.