Bėgimo nugalėtoju užtikrintai tapo Vitalijus Kuznecovas („4F“). Jis 10 km trasą įveikė per 33 min. 43,7 sek.

Antrąją vietą užėmė Andrius Aukštuolis („Love Streams Running“, 35.02,9), trečiąją – Andrejus Pavelko („4F“, 35.12,9).

Atkaklesnė kova vyko tarp moterų. Čia nugalėjo Veronika Kalašnikova („4F“, 34.48,1), nežymiai aplenkusi Moniką Naskauskę (38.12,6), Trečia finišo liniją kirto Jana Grigarova (41.13,0).

10 km bėgimas papuošė visą sporto šventę Baltojoje Vokėje. Čia, kaip jau įprasta balandžio pabaigoje, vyko ne tik tradicinis bėgimas, bet ir didelė sporto fiesta. Vyko estafetės rungtys, taip pat – krepšinio, parko tinklinio, ringo, svarsčių kilnojimo bei rankų lenkimo varžybos.
Mažiausi renginio svečiai džiaugėsi atrakcionais ir žaidimais.

Bendroje Lietuvos bėgimo taurės įskaitoje pirmauja Remigijus Zalumskis (5012 tšk.). Antrąją vietą užima Andrius Aukštuolis (4911 tšk.), trečiąją – Titas Peleckas (4385 tšk.).

Moterų įskaitoje pirmąsias tris pozicijas užima Dalia Lukošienė (3428 tšk.), Aistė Valantiejienė (3425 tšk.) ir Gitana Akmanavičiūtė (2609 tšk.).

Komandų įskaitoje pirmauja Kauno BMK (4741 tšk.). Antroje vietoje – „Šešios Trim“ (4391 tšk.), trečioje – „Lukas“ (3884 tšk.).

Septintas LBT etapas gegužės 13 dieną vyks Marijampolėje. Čia bus surengtas tradicinis „Sūduvos taurės“ 1 val. bėgimas.