Paskutinėse čempionato rungtynėse lietuvės po atkaklios kovos 1:2 nusileido Ukrainos rinktinei. Keturias pergales iš penkių iškovojusi Lietuvos rinktinė galutinėje rikiuotėje liko trečia.

Pirmame kėlinyje Gabija Petrauskaitė pataikė į virpstą, o po pertraukos ukrainietės įsiveržė į priekį pasižymėjus Kristinai Zachrekovai (33:07, rez. perd. Viktorija Cenova, Hana Lesa).

Trečiojo kėlinio pradžioje lietuvėms pavyko išlyginti santykį, kai po Viltautės Jasinevičiūtės metimo ritulį į vartus nukreipė Gabija Petrauskaitė (42:16, rez. perd. V. Jasinevičiūtė, Klara Miuller).

Visgi rungtynių pabaigoje sėkmė šypsojosi varžovėms: V. Cenova (53:45, rez. perd. K. Zachrekova, Varvara Izmailova) įskraidino ritulį į vartus.

Nepaisant nesėkmės, rinktinės vyriausias treneris Berndas Haake džiaugėsi auklėtinių kovingumu.

„Po rungtynių merginoms sakiau neliūdėti, nes visas 60 minučių jos sunkiai dirbo, gerai čiuožė. Tai buvo neišnaudotų progų rungtynės. Turėjome pakankamai galimybių pasižymėti, bet neatlikome gerų metimų, kai to reikėjo, bei neišnaudojome kiekybinės persvaros“, - kalbėjo vokietis.

Auksą iškovojo Honkongas, sidabrą – Ukraina, o bronza atiteko lietuvėms.

IIIA divizionas yra šeštas pagal pajėgumą, bendroje pasaulio rikiuotėje Lietuva užėmė 35-ą vietą.