Vilniečiams tai buvo antroji pergalė prieš tuos pačius varžovus per dvi dienas – išvakarėse jie laimėjo rezultatu 7:5.

Rungtynės startavo „Kaunas City“ gynėjo Kosto Gusevo ir „Hockey Punks“ puolėjo Tomo Tillos apsistumdymu, po kurio kauniečiai gavo progą žaisti daugumoje. Nepaisant to, jie leido pasižymėti varžovams. Mauras Baltrukonis iššoko vienas prieš vartininką ir tiksliu metimu pelnė pirmą įvartį (04:46, rez. perd. Dino Mukovozas).

Lygybę rungtynėse atkūrė Tomas Ežerskis, laiku kyštelėjęs lazdą (07:48, rez. perd. Daniyaras Gabdullinas). Netrukus „Kaunas City“ surengė dar vieną rezultatyvią ataką, kai staigiai iš už vartų išnėręs Mykolas Kubilius surado plyšį oponentų vartininko gynyboje ir išvedė savo ekipą į priekį (08:56, rez. perd. T. Ežerskis, Rudolfas Oto Lapsa).

Rezultatas vėl tapo lygus, kai žaidžiant formatu 4 prieš 4 puikaus komandos draugo perdavimo sulaukė Edgaras Rybakovas (16:35, rez. perd. Tomas Tilla). „Pankai“ pačioje kėlinio pabaigoje vėl įgavo pranašumą, kai T. Tilla pats atsidūrė atakos smaigalyje (19:34, rez. perd. M. Baltrukonis, Ilja Četvertakas).

Antrame kėlinyje komandos ir toliau žaidė atvirą žaidimą. Per mažiau nei dvi minutes kauniečiai pelnė net tris įvarčius. Pirmasis pasižymėjo Egidijus Binkulis (22:06, rez. perd. Paulius Grybauskas), vėliau tiksliai iššovė Aivaras Bendžius (23:27, rez. perd. D. Gabdullinas, Povilas Verenis), o galiausiai E. Binkulis po gražaus individualaus reido pelnė dar vieną įvartį (23:47).

Rezultatyviai besiklosčiusiose rungtynėse savo atsakymą įpusėjus rungtynėms turėjo ir svečiai. Iš pradžių pakartotiniu metimu Tadas Kumeliauskas pasiuntė ritulį į varžovų vartus (29:27, rez. perd. E. Rybakovas), o vėliau iš puikios situacijos pasižymėjo Dominykas Motiejūnas (34:36, rez. perd. E. Rybakovas, T. Kumeliauskas).

Kėlinio pabaigoje ritulį į vartus vėl pasiuntė „Kaunas City“, bet Povilo Verenio įvartis nebuvo įskaitytas dėl žaidimo aukštai pakelta lazda.

Nepavykus pasižymėti kauniečiams, trečiajame kėlinyje į priekį vėl įsiveržė svečiai iš sostinės. Greitoje atakoje pasižymėjo Ilja Četvertakas (46:38, rez. perd. M. Baltrukonis, T. Tilla).