Vilniečiams pirmame kėlinyje pavyko išlaikyti lygų rezultatą. Nors pirmasis pasižymėjo Aleksandras Biškinas (05:44, rez. perd. Renartas Berzinšas, Tomas Opeltas), savo atsakymą surengė ir „pankai“. Perėmęs ritulį varžovų zonoje galingu metimu į viršutinį vartų kampą santykį išlygino Tadas Kumeliauskas (12:05).

Antrame kėlinyje rungtynių šeimininkai visiškai perėmė iniciatyvą, kurią pavertė dviem įvarčiais.

Trečiame kėlinyje MOGO/LSPA pelnė dar tris įvarčius, o rezultatą sušvelnino tas pats T. Kumeliauskas (54:22, rez. perd. Dominykas Motiejūnas, Domas Janušonis).

Po nesėkmės „Hockey Punks“ išliko aštuntoje OHL pozicijoje.