Lietuvos rinktinei atidaryti įvarčių sąskaitą pavyko po to, kai Rumunijos komanda dukart pažeidė taisykles bei leido lietuviams įgyti dvigubą kiekybinę persvarą. Tiksliai sužaidė ir vartininką nuginklavo Marijus Dumčius (13:26, rez. perd. Artūras Seniuta). Netrukus į rumunų vartus krito ir antrasis įvartis, kai metimu iš toli pasižymėjo Artūras Seniuta (15:26, rez. perd. Marijus Dumčius, Ilja Michalevič).

Antrajame kėlinyje lietuviams nesisekė laikytis drausmės ir net aštuonis kartus pažeidė taisykles. Rumunams išnaudoti pavyko tik vieną progą, kai pasižymėjo Danielis Cheorghivas.

Trečiajame kėlinyje lietuviams pavyko susigrąžinti iniciatyvą, o rungtynių finiše į rumunų vartus krito dar du įvarčiai. Pirmąjį įvartį atstovaudamas rinktinei pelnė Kipras Bazevičius (59:53, rez. perd. Karolis Fedorovičius), o rungtynėse tašką padėjo Ilja Michalevičius (58:29, rez. perd. Paulius Grybauskas).