Dviratininkai kovojo šešiose rungtyse – asmeninėse persekiojimo, sprinto ir komandų sprinto lenktynėse, 500 m asmeninėse lenktynėse laikui, skreče ir omniume (daugiakovėje).

Lietuvos čempionate trenerio Anatolijaus Novikovo auklėtiniai – 18-metis Gabrielius Kundrotas (Panevėžio SC/„Domino“) ir 14-metė Deimantė Zelenauskaitė (Panevėžio SC/„Greitis“) iškovojo atitinkamai šešis ir penkis aukso medalius. 16-metė Lauryna Valiukevičiūtė (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija (PRSSG)/„SportoManai“, treneris Aleksandras Mitunevičius) pelnė keturis sidabro ir vieną bronzos medalį, o 16-metis Arijus Nakutis (PRSSG/„El-Eko Sport tempas“/„Fortūna“, treneris Algimantas Buividas) – du sidabro ir tris bronzos medalius.

Po keturis medalius iškovojo 17-metisTadas Baranauskas (1-3-0, Panevėžio SC/„Domino“, treneris A. Novikovas) ir 16-metis Matas Sakavičius (0-3-1, PRSSG/„El-Eko Sport tempas“/„Fortūna“, treneris A. Buividas). Po tris aukso medalius namo parsivežė 15-metis Arnas Bilertas ir 16-metis Dominykas Misevičius (abu – PRSSG/„El-Eko Sport tempas“/„Fortūna“, treneris A. Buividas).

Atvirojo Lietuvos čempionato įskaitoje 16-metė ukrainietė Sofia Kovtun iškovojo penkias pirmąsias vietas. Iš viso Ukrainos dviratininkai, dalyvavę tik jaunučių lenktynėse, užėmė devynias prizines vietas (7-1-1).

Čempionatą surengė Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF). Jos sporto direktorė Simona Krupeckaitė ir Panevėžio klubo „Dviračiai“ vadovas Rimantas Narkūnas prizininkams įteikė medalius ir dovanas, kurias paruošė „Velonova“, „Maistas sportui“, „S-Sportas“, klubas „Dviračiai“ ir LDSF.