Šią tragediją patvirtino varžybų organizatoriai.

Bėgikas, kurio pavardė neskelbiama, spalio 2-ąją stojo prie daug ištvermės ir jėgų reikalaujančios 42,195 km distancijos ir sukniubo ties 38-u kilometru.

Jam nedelsiant buvo teikiama medicininė pagalba, į įvykio vietą per tris minutes atvyko medikai, vyras buvo išvežtas į ligoninę, tačiau tai nepadėjo gelbstint jo gyvybę.

Tiksli mirties priežastis bus nustatyta po medicininės apžiūros.

Bėgime dalyvavo virš 40 tūkst. bėgikų.

Organizartoriai visiems varžybų dalyviams prieš startą rekomendavo apsilankyti pas gydytoją ir pasitikrinti savo sveikatą.

Už savo nugaros A. Kipruto paliko Leulą Gebresilase iš Etiopijos ir Belgijai atstovaujantį Bashirą Abdi.

Įdomu, kad A. Kipruto Didžiosios Britanijos sostinėje pirmą kartą savo karjeroje tapo elitinio maratono nugalėtoju.

Moterų grupėje nugalėjo Yalemzerf Yehualaw iš Etiopijos (2:17,25). Ji tapo jauniausia visų laikų Londono maratono čempione. Bėgikei yra 23-eji metai.