Pirmuoju bandymu lietuvė nušoko 13,27 m, antrasis buvo neįskaitytas, o trečiuoju fiksavo 13,04 m rezultatą. Lietuvė galutinėje finalo įskaitoje liko paskutinė, 12-a.

Kaip paaiškėjo po finalo, D. Kilty dar per apšilimą pajuto dešinės kojos Achilo sausgyslės skausmus ir viskas, ką galėjo padaryti, tai fiksuoti kažkokį rezultatą.

„Tikrai labai gaila. Per bandymus pajaučiau Achilo sausgyslę. Sena trauma. Jei matėte, „apsiteipavau“ koją taip, kaip galėjau, ir šokau, – pasakojo trišuolininkė. – Jaučiau labai didelį, deginantį skausmą. Tiesiog buvau bejėgė. Smagu buvo, kad patekau į finalą, bet labai gaila, kad negalėjau parodyti, ką galiu geriausiai.“

Atrankoje D. Kilty geriausiu bandymu užfiksavo 13,83 m rezultatą. Ne kartą Europos ir pasaulio čempionatuose dalyvavusios Lietuvos trišuolininkės asmeninis rekordas yra 14,28 m.

Trišuolio rungties finale triumfavo ukrainietė Marina Bekh-Romančuk, kuri dar ketvirtadienį liko per plauką nuo prizinės vietos šuolių į tolį sektoriuje. Šįkart ukrainietė užtikrintai triumfavo su 15,02 m rezultatu.

Sidabro medalį laimėjo suomė Kristiina Makela (14,64 m), o bronzos medalį iškovojo Izraelio atstovė Hanna Minenko (14,45 m).

Lietuvos čempionate šįmet triumfavusi 27-erių metų Aina Grikšaitė į finalą nepateko. Ji atrankoje nušoko 13,62 m ir bendroje įskaitoje iš 25 dalyvių užėmė 15-ą vietą.

***

Praėjusiame Europos čempionate į geriausiųjų šešetukus prasibrovė net septyni lietuviai: auksu pasidabino A.Gudžius, bronza – L.Jasiūnaitė, ketvirtas vietas užėmė ėjikė Brigita Virbalytė ir šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė, ėjikė Živilė Vaiciukevičiūtė finišavo penkta, o bėgikai Agnė Šerkšnienė ir Simas Bertašius šeštas pozicijas užėmė atitinkamai 400 m bei 1500 m rungtyse.