Britai ilgai pirmavo, o latviai, atsilikdami 1:3, pakeitė savo vartininką ir pradėjo vytis. Per antrąjį kėlinį Latvijos rinktinė įmušė du įvarčius ir išlygino rezultatą, o likus žaisti 7 minutes trečiajame kėlinyje įmušė ir pergalingą įvartį.

Latviai su 8 taškais B grupėje užima penktąją vietą. Jie jau nebenukris žemesnį divizioną, o siekiant vietos ketvirtfinalyje būtina laimėti likusias savo rungtynes ir tikėtis palankių rezultatų kituose susitikimuose.

Britai dėl išlikimo aukščiausiame divizione kovos su Austrijos ledo ritulininkais.

Kitose B grupės rungtynėse Švedija 7:1 sutriuškino Norvegiją. A grupėje toliau dominuoja Šveicarija, kuri 5:2 nugalėjo Prancūziją. Antrą vietą A grupėje užima Vokietija, kuri 5:4 įveikė be taškų likusį Kazachstaną.