Vyrų vienviečių kanojų 200 m sprinte sužibėjo 2019 m. pasaulio čempionas ir 2017 m. Europos rekordininkas Henrikas Žustautas. Lietuvis A finale pasiekė finišą per 39.71 sek. ir aplenkė visus varžovus. Antras finišavo vengras Davidas Korisanszky (40.11), trečias – ukrainietis Olehas Borovykas (40.61). Kitas lietuvis Vadimas Korobovas finale užėmė 6 poziciją (40.86).

Sėkmingai pasirodė ir Lietuvos keturvietės baidarės įgula – Simonas Maldonis, Mindaugas Maldonis, Ignas Navakauskas ir Arturas Seja. 500 m distanciją lietuviai įveikė per 1 min. 20.68 sek. ir iškovojo bronzos medalius. Lietuvius aplenkė tik ispanai (1:19.32) bei ukrainiečiai (1:20.29).

H. Žustautas su V. Korobovu šeštadienį susėdo dvivietę kanoją ir startavo 500 m rungties A finale. Jame lietuviai užėmė 8 vietą (1:40.21). Pirmą ir antrą vietas užėmė ispanų komandos: Cayetano Garcia ir Pablo Martinezas (1:37.87) buvo pirmi, o Joanas Moreno ir Adrianas Sieiro (1:37.98) – antri. Bronza atiteko italams Nicolae Craciunui ir Danielei Santini (1:38.08).

Vyrų vienviečių baidarių 1000 m rungties B finale Ričardas Nekriošius buvo 6-as (3:36.91) ir bendroje įskaitoje užėmė 16-ą vietą. Andrejus Olijnikas C finale liko 3-ias (3:35.19), todėl jam galutinėje įskaitoje atiteko 21-a pozicija.

Šeštadienio popietę kovas dviviečių baidarių 500 m distancijos kvalifikacijoje pradės A.Olijnikas ir M.Maldonis.