Po nerezultatyvaus pirmojo kėlinio įvarčiai prapliupo antrajame. Iš pradžių Benjaminas Nissneris išvedė austrus į priekį, bet po Rudolpho Balcerio ir Rihardo Bukarto tikslių metimų iniciatyvą perėmė Latvija.

Nors Dominique‘as Heinrichas trumpam buvo išlyginęs rezultatą, dar kėliniui nesibaigus antrą kartą pasižymėjo R. Balceris.

Vis dėlto trečiame kėlinyje status quo buvo atkurtas – ritulį į latvių vartus nukreipė Thomasas Rafflas.

Per pratęsimą įvartis nekrito, tad teko mėginti jėgas baudinių serijoje. Latvijos ledo ritulininkams sėkmė šypsojosi du kartus, tuo metu austras pavyko realizuoti tik vieną bandymą.

Du taškus išplėšę Hario Vitolinio auklėtiniai B grupėje pakilo į penktą vietą (5 tšk.). Suomijoje vykstančio čempionato grupių etape jiems dar liko sužaisti rungtynes su autsaidere Didžiąja Britanija ir viena lyderių Švedija.

Primename, kad prieš tai latviai pralaimėjo JAV (1:4), Suomijai (1:2) ir Čekijai (1:5), bet įveikė Norvegiją (3:2).

Kitose B grupės rungtynėse šeimininkai neturėjo vargo su britais – 6:0.

A grupėje Vokietija 9:4 nurungė Italiją, o Slovakija 4:3 išplėšė pergalę prieš Kazachstaną.