Švedus pirmame kėlinyje į priekį išvedė Adamas Larssonas, bet Tamperės publikos palaikomi pirmenybių šeimininkai po pertraukos atsakė Mikko Lehtoneno ir Sami Vataneno tiksliais metimais.

Lemiamame kėlinyje pusiausvyrą atkūrė Joelis Kellmanas. Per pratęsimą nė vienai komandai pasižymėti nepavyko, o baudinių serijoje lemiamas buvo vienintelis Emilio Bemstromo įvartis.

Švedijos sąskaitoje dabar 11 taškų po ketverių rungtynių, į antrą vietą nusileidę olimpiniai čempionai ir pasaulio vicečempionai jų turi 10.

Kitoje B grupės dvikovoje Norvegija (5 tšk.) 5:3 palaužė Austriją (3 tšk.).

A grupėje lyderė Šveicarija (12 tšk.) 5:3 nugalėjo Slovakiją (3 tšk.), Prancūzija (5 tšk.) 2:1 įveikė Italiją (1 tšk.).

Į ketvirtfinalius pateks po keturias geriausias grupių komandas, o autsaiderės iškris į IA divizioną.