Lietuvai atstovavo šių metų nacionalinio čempionato nugalėtojai: tarptautinis didmeistris Martynas Limontas, tarptautinis meistras Vidmantas Satkus bei meistrai Dmitrijus Chocenka ir Stasys Steponavičius.

Varžybų starte komanda buvo išsiveržusi į pirmą poziciją, tačiau trapios persvaros iki finišo nepavyko išsaugoti. Kontinento čempionais jau septintą kartą tapo serbai, kurie surinko 205,25 taško iš 270 galimų.

Lietuvos komanda pelnė 203 taškus ir pirmą kartą iškovojo sidabro medalius. Bronzos medaliais taip pat pirmą sykį buvo apdovanoti slovakai, kurie nuo lietuvių atsiliko 2 taškais.

Nepasisekė iki šiol be medalių čempionatų nebaigdavusiems lenkams, kurie finišavo pakylos papėdėje, vos 0,75 taško nusileidę trečios vietos laimėtojams.

Pirmenybėse dalyvavo 69 sportininkai iš 16 valstybių.