Varžybų favoritė belgė Justine Henin-Hardenne 6:0, 6:0 sutriuškino japonę Aiko Nakamurą, ketvirtoji turnyro raketė rusė Jelena Dementjeva 5:7, 6:4, 6:4 įveikė Indijos atstovę Sanią Mirzą, septintoji pagal reitingą vokietė Anna-Lena Groenefeld 2:6, 6:1, 6:2 nugalėjo Izraelio tenisininkę Anną Smašnovą, o suomė Emma Laine 1:0 iš tolesnės kovos eliminavo mačo nebaigusią šeštąją pagal skirstymą italę Flavią Pennettą.

Į turnyro aštuntfinalį taip pat pateko serbė, japonė, argentinietė, dar viena rusė, Kinijos atstovė bei estė:

8-Ana Ivanovič (Serbija ir Juodkalnija) - Shenay Perry (JAV) 6:1, 6:3;

14-Ai Sugiyama (Japonija) - 18-Lucie Safarova (Čekija) 6:3, 7:5;

17-Gisela Dulko (Argentina) - 12-Tatjana Golovin (Prancūzija) 1:6, 7:5, 7:6 (8:6);

22-Anna Čakvetadzė (Rusija) - 11-Marija Kirilenko (Rusija) 6:2, 6:3;

Na Li (Kinija) - Vania King (JAV) 6:2, 6:4;

Maret Ani (Estija) - 20-Marion Bartoli (Prancūzija) 7:6 (7:4), 6:2.

Foto: AFP/Scanpix

Vyrų turnyre, kurio prizų fondą sudaro 3,17 mln. JAV dolerių, pirmadienį šešioliktfinalyje trečioji turnyro raketė amerikietis Andy Roddickas 6:3, 6:4 nugalėjo ispaną Fernando Verdasco, o ketvirtas pagal reitingą argentinietis Davidas Nalbandianas 6:4, 6:1 privertė pasiduoti prancūzą Julieną Benneteau.

Į aštuntfinalį tai pat iškopė dar vienas korto šeimininkas, suomis, du rusai, vokietis bei tailandietis:

12-James Blake (JAV) - 17-Tommy Robredo (Ispanija) 6:2, 7:5;

22-Jarkko Nieminen (Suomija) - Philipp Kohlschreiber (Vokietija) 6:1, 3:6, 6:3;

Marat Safin (Rusija) - 5-Nikolaj Davydenka (Rusija) 7:6 (7:5), 3:6, 6:4;

24-Igor Andrejev (Rusija) - Robin Soederling (Švedija) 3:6, 7:6 (16:14), 6:4;

26-Tommy Haas (Vokietija) - 8-Andre Agassi (JAV) 7:5, 6:2;

Paradorn Srichaphan (Tailandas) - 14-Juan Carlos Ferrero (Ispanija) 6:2, 6:2.

Vyrų vienetų varžybų antrojo rato mačuose pirmadienį sėkmė lydėjo australą, du prancūzus, kroatą, čeką ir belgą:

9-Lleyton Hewitt (Australija) - Rainer Schuettler (Vokietija) 7:6 (7:3), 2:6, 6:4;

20-Sebastien Grosjean (Prancūzija) - Kristof Vliegen (Belgija) 6:1, 6:3;

Paul-Henri Mathieu (Prancūzija) - 11-Nicolas Kiefer (Vokietija) 7:6 (7:5), 4:6, 6:2;

21-Mario Ančič (Kroatija) - Davide Sanguinetti (Italija) 6:3, 7:6 (7:3);

23-Tomaš Berdych (Čekija) - Tim Henman (D.Britanija) 6:4, 6:4;

Xavier Malisse (Belgija) - 15-Radek Štepanek (Čekija) 6:1, 6:1.