A. Demare 174 km nuvažiavo per 4 val. 3 min. 56 sek. (vid. greitis – 42,799 km/h). Už pergalę jam ir komandai atiteks 11 tūkst. eurų.

Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-97 vietas užėmusiems dviratininkams. Po sprinto finišo antrą vietą užėmė kolumbietis Fernando Gaviria („UAE Team Emirates“), o trečią – italas Giacomo Nizzolo („Israel – Premier Tech“).

I. Konovalovas (+38 sek.) klasifikuotas 99-as. Iš 176 startavusių dviratininkų lenktynes tęsia 149.

Taškų (sprinto) klasifikacijoje A. Demare (94 tšk.), kuris trečiajame etape buvo antras, pakilo į pirmą vietą. Antras yra Eritrėjos dviratininkas Biniamas Girmay („Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux“, 72 tšk.).

A. Demare per visą karjerą iškovojo jau 85 pergales, šiemet laimėjo pirmą kartą.

36-erių I. Konovalovas „Giro d’Italia“ lenktynėse dalyvauja septintą kartą.

Varžybos, kurias sudaro 21 etapas (3446 km), baigsis gegužės 29 d. Veronoje.