Absoliučiais čempionato nugalėtojais tapo Julita Ciūnytė (kūno fitneso kategorija), Andrius Talačka (kultūrizmo kategorija, abu – Marijampolės „Tauras“), kuris taip pat buvo apdovanotas R. Kalinausko prizu „Už didžiausią pažangą“, ir Viktorija Volodkovič (bikini, Vilniaus „Fitness LT“).

Nugalėtojais ir prizininkais atskirose kategorijose tapo:

Naujokių bikini:

1. Sandra Alšauskaitė (Kauno „Renata Ladies“)
2. Toma Sereikytė („Tauras“)
3. Kamilė Budienė (Klaipėdos „Central gym“)

Naujokių kūno fitnesas:

1. Vitalija Daukšienė (Kėdainių „X Forma“)
2. Ilona Mickevičė (Kauno „Sportgates“)
3. Inga Grigaliūnienė (Kauno „Minotauras“)

Vyrų figūra:

1. Simona Pužas (Kauno „Team Kūno Kultas“)
2. Darius Kirvela („Team Kūno Kultas“)
3. Rimgaudas Čyvas („Tauras“)

Naujokų kultūrizmas:

1. Rokas Čiapas („Tauras“)
2. Andrius Didžbalis (Jurbarko „Progresas“)

Bikini iki 169 cm:

1. Viktorija Volodkovič („Fitness LT“)
2. Lina Kraftė – Malasevičius („Team Kūno Kultas“)
3. Živilė Augustytė (Šiaulių „Fortūna“)

Bikini virš 169 cm:

1. Dovilė Paulavičiūtė („Team Kūno Kultas“)
2. Silvija Sviatlovičiūtė (Klaipėdos „Bodypower“)
3. Deimantė Šiaulytė („Fitness LT“)

Wellness kategorija:

1. Greta Gailiūnienė („Tauras“)
2. Milda Brūverė – Kudrešova („Tauras“)
3. Sandra Alšauskaitė („Renata Ladies“)

Klasikinis kultūrizmas:

1. Rolandas Žeimys (Kauno „R. Žeimio sporto klubas“)
2. Edgaras Gaveika (Kauno „Rino team“)
3. Paulius Laukaitis („Minotauras“)

Kūno fitnesas:

1. Julita Ciūnytė („Tauras“)
2. Daiva Varnelienė („Tauras“)
3. Gabrielė Raškevičiūtė (Karmėlavos „Lion's gym“)

Vyrų raumeninga figūra:

1. Tomas Petrėnas („Team Kūno Kultas“)
2. Donatas Rapšas („Tauras“)

Fit pairs kategorija:

1. D. Paulavičiūtė ir T. Petrėnas („Team Kūno Kultas“)
2. L. Kraftė – Malasevičius ir D. Kirvela („Team Kūno Kultas“)

Klasikinė figūra:

1. Deivid Rud („Sportgates“)
2. Redas Pociūnas („Tauras“)
3. Valentas Bauža („Tauras“)

Kultūrizmas virš 90 kg:

1. Andrius Talačka („Tauras“)
2. Tadas Žukauskas („Tauras“)
3. Žilvinas Peldžius („Rino team“)

Kultūrizmas iki 90 kg:

1. Tomas Tamelis („Tauras“)
2. Tomas Bendoraitis („Tauras“)
3. Rolandas Žeimys (Kauno „R. Žeimio sporto klubas“)

Geriausi klubai/komandos:

1. Marijampolės „Tauras“
2. Kauno „Team Kūno Kultas“
3. Kauno „Rino team“

Geriausi treneriai:

1. Rinaldas Česnaitis
2. Marius Blaževičius
3. Tomas Petrokas

Gegužės 5-9 d. Lietuvos rinktinė išvyksta į Europos čempionatą. Rinktinės sudėtyje 21 sportininkas ir 4 tarptautinės kategorijos teisėjai.