Trečiadienį penktose tarpusavio rungtynėse Kaune „Kaunas City“ 11:3 nugalėjo „LTeam Select“ jaunuosius ledo ritulininkus ir prieš šį varžovą sezone neprarado nė taško.

Šiose rungtynėse kauniečiai dar per pirmuosius du kėlinius pelnė dešimt įvarčių, praleisdami vos vieną, o jauniesiems „LTeam Select“ atstovams pavyko sėkmingai užbaigti rungtynes per trečiąjį kėlinį praleidus vos vieną įvartį, o patiems pasižymėjus du kartus.

„Kaunas City“ šiose rungtynėse į priekį vedė komandos lyderiai: Romanas Rešetnikovas, Pavelas Pravilo, Igoris Goleščikhinas ir Paulius Grybauskas pelnė po du įvarčius, o po vieną pridėjo Ignotas Ragas, Ylia Malaškevičius ir Damiras Šafeevas.

„LTeam Select“ gretose dukart tikslą pasiekė Emilis Alekna, o kartą Danielius Kvedaras.

Kitos TOPsport Lietuvos čempionato rungtynės numatytos sekmadienį, kai „HC Klaipėda“ namuose priims „Energiją“.