Ketvirtadienį Vilniaus „Pramogų“ arenoje sostinės atstovai 7:3 nugalėjo Elektrėnų „Energijos“ ekipą ir dar labiau sustiprino reguliaraus sezono lyderių poziciją. Artimiausius konkurentus jie dabar lenkia 12 taškų, tiesa, antroje ir trečioje vietoje žengiantys „Energijos“ bei „Kaunas City“ klubai yra sužaidę atitinkamai vienomis ir dvejomis rungtynėmis mažiau.

Ketvirtadienio rungtynėse „Energijos“ gretose pasirodė Artūras Katulis. 40-metis gynėjas, kuris užima antrą poziciją pagal sužaistas rungtynes rinktinėje, Lietuvos čempionate žaidė po dvejų metų pertraukos.

Rungtynių pradžioje buvo užfiksuota keletas pražangų: po abipusės nuobaudos vėliau dukart ant nubaustųjų suolelių sėdosi „pankai“, o tai „Energija“ pavertė pirmuoju įvarčiu, kai pasižymėjo Egidijus Binkulis (02:39, rez. perd. Andrejus Beznosovas, Aurimas Gaidauskas).

Pasidžiaugti savo persvara ilgai svečiams iš Elektrėnų nepavyko ir dar neįpusėjus kėliniui kiekybinę persvarą realizavo Edgaras Rybakovas (08:23, rez. perd. Tadas Kumeliauskas, Mauras Baltrukonis), o vos po pusės minutės šeimininkus į priekį išvedė Aivaras Bendžius (08:54, rez. perd. T. Kumeliauskas, Edvinas Boroška).

Antrajame kėlinyje sostinės ledo ritulininkai surengė dar vieną fantastišką atkarpą, šįkart per keturias minutes pelnydami tris įvarčius bei priversdami „Energijos“ trenerį Arūną Aleinikovą prašyti pertraukėlės. „Hockey Punks“ gretose šios atkarpos metu pasižymėjo Tadas Kumeliauskas (29:15, rez. perd. A. Bendžius, E. Boroška), Laisvydas Kudrevičius (31:59, rez. perd. Rolandas Aliukonis, Dino Mukovozas) bei Edvinas Boroška (33:22, rez. perd. T. Kumeliauskas, A. Bendžius).

Po trenerio pertraukėlės elektrėniškiams pavyko stabilizuoti žaidimą bei pelnyti įvartį. Tikslus buvo Konstantinas Isaevas (37:32, rez. perd. Avgustinas Silinas, Jaromiras Šusterovas). Negana to, kėlinio pabaigoje rezultatą dar labiau sušvelninti galėjo Donatas Kumeliauskas, bet puolėjui nepavyko realizuoti į šeimininkų vartus skirto baudinio.

Trečiajame kėlinyje „Energijos“ viltis dar pakovoti dėl taškų griovė baudos minutės, o galiausiai viena iš jų pražangų virto Ilja Četvertako įvarčiu (55:27, rez. perd. D. Mukovozas). Tuo tarpu paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos apsikeitė įvarčiais: svečių gretose pasižymėjo Dmitrijus Beliakovas (58:36, rez. perd. J. Šusterovas, Dominykas Motiejūnas), o vilniečių komandoje paskutinį įvartį pelnė Ilja Busilko (59:21, rez. perd. I. Četvertakas, D. Mukovozas).

Savaitgalį čempionate bus sužaisti dar trys susitikimai, pirmasis iš jų įvyks šeštadienį. Elektrėnų ledo rūmuose 13 val. „LTeam Select“ susigrums su „Kaunas City“.