Lietuviškas kvartetas – Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius ir Simonas Bilis – finišą pasiekė per 3 min. 28,95 sek. ir užėmė septintą vietą.

Lietuvos plaukikai finale buvo lėčiausi, tačiau palypėjo laipteliu aukštyn diskvalifikavus Prancūzijos komandą dėl neteisingai perduotos estafetės.

Auksą laimėjo pasaulio pirmenybių rekordą pagerinę italai (3 min. 19,76 sek.), už nugaros palikę amerikiečius (+0,74 sek.) ir rusus (+0,89 sek.).

Ketvirti buvo brazilai, penkti – norvegai, šešti – olandai.

Rytinėse atrankos varžybose lietuviai buvo aštunti (3 min. 29,18 sek.) ir pelnė paskutinį bilietą į finalą.

Lietuvos komanda, kurią Abu Dabyje sudarė penki sportininkai, iš planetos pirmenybių parsiveš du apdovanojimus. Juos abu pelnė rinktinės lyderis D. Rapšys, užėmęs antrą vietą 400 m plaukimo laisvu stiliumi distancijoje ir pridėjęs bronzą perpus trumpesniame nuotolyje.

Valstybių įskaitoje Lietuva pasidalino 18-a vieta kartu su Airija, Pietų Afrikos Respublika ir Šveicarija.

Lyderių pozicijos neužleido favoritė JAV rinktinė, kurios sąskaitoje – 9 aukso, 9 sidabro ir 12 bronzos medalių.

Antra – Kanada (7/6/2), trečia – Italija (5/5/6), pačioje varžybų pabaigoje aplenkusi Rusijos plaukimo federacijos komandą (4/7/4).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)