Nuo 2014 m. sezono oficialiai „Husqvarna Motorcycles“ MXGP klasėje atstovaujanti „IceOne Racing“, kuriai vadovavo buvęs „Grand Prix“ lenktynininkas Antti Pyrhonenas, džiaugėsi daugybe laimėjimų pasaulinėse arenose. 2016 m. Maxas Naglis iškovojo trečiąją vietą MXGP pasaulio čempionate, o Gautier Paulinas sekančiais metais pakartojo tą patį rezultatą.

Neabejotinai sėkmingiausias komandos sezonas buvo 2017 m., kai Gautier Paulinas MXGP užėmė trečią vietą, M. Naglis – aštuntąją, o Maxas Anstie’is – devintą. Tų metų pasiekimus vainikavo sėkmė FIM „Motocross of Nations” varžybose, kur M. Anstie’is dominavo abiejose didžiausio pasaulio motokroso renginio važiavimuose.

Po tų įsimintinų metų latvis Pauls Jonass 2019 m. MXGP pasaulio čempionate bendroje įskaitoje užėmė šeštąją vietą, o lietuvis Arminas Jasikonis – septintąją bei iškovojo pirmąją savo pergalę 2020 m. sezone.

„Treji metai, praleisti „Top“ komandoje man liks įsimintini. Jie padėjo man augti kaip profesionalui, suteikė daug reikalingos patirties. Su šia komanda ir bendro darbo bei pastangų dėka, pavyko iškovoti aukščiausius pasiekimus karjeroje. Nors šiai komandai neatstovausiu kitų metų sezono varžybose, mes ir toliau palaikysime artimus santykius”, – sakė A. Jasikonis.

„Nuo tada, kai prekės ženklas grįžo į FIM motokroso pasaulio čempionatą 2014 m., „Husqvarna Motorcycles“ palaiko fantastiškus santykius su „IceOne Racing“. Antti ir jo komanda buvo puikūs partneriai, visada demonstruojantys neįtikėtiną profesionalumą ir atsidavimą viskam. Komanda išties padėjo auginti „Husqvarna Motorcycles“ prekės ženklą daugelio laimėjimų MXGP lenktynėse dėka, o tai savo ruožtu padėjo mums plėtoti mūsų asortimentą. Per pastaruosius aštuonerius metus, tai buvo didžiulė partnerystė, ir visų „Husqvarna Motorcycles“ darbuotojų vardu norėčiau nuoširdžiai palinkėti visai komandai kuo geriausios kloties ateityje“, – teigė Robertas Jonasas – „Motorsports Offroad“ viceprezidentas.

„Asmeniškai Kimi Raikkoneno ir „IceOne Racing“ vardu noriu pasakyti didelį ačiū „Husqvarna Motorcycles“, Robertui Jonasui ir Pitui Beirer už puikius kartu praleistus metus, kurie mums suteikė fantastišką galimybę parodyti save bei tapo beveik dešimtmečio darbo santykiais. Mes visada stengėmės kartu ir visada didžiavomės partneriais. Taip pat noriu padėkoti visiems puikiems žmonėms, kurie taip sunkiai dirba motosporte Austrijoje. Dabar atėjo laikas naujam „IceOne Racing“ skyriui, bet, kaip žinome, pagarba, draugystė ir prisiminimai gyvi amžinai“, – sakė A. Pyrhonenas.