Šeštadienį Elektrėnų ledo arenoje „Kaunas City“ 7:0 palaužė paskutinę vietą čempionate užimančią „LTeam Select“ ekipą. Penktą pergalę per šešerias rungtynes iškovoję kauniečiai bent jau laikinai pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę.

Pergalingose rungtynėse „Kaunas City“ gretose įvarčiais pasižymėjo septyni skirtingi žaidėjai. Glebas Smolinas atidarė savo komandos įvarčių kraitį, o vėliau prie jo prisijungė Povilas Jagelavičius, Alexas Cyrenne, Damiras Šafeevas, Vytautas Jagelavičius, Paulius Grybauskas ir Romanas Rešetnikovas.

Tuo tarpu Vladislavas Šiškovas sėkmingai skirstė perdavimus komandos draugams atlikdamas keturis rezultatyvius perdavimus.

Lygos lyderių vartus du kėlinius sėkmingai gynė Artūras Pavliukovas, o trečiajame kėlinyje progą pasireikšti gavo Danielius Jankovskis.